Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 hetes cicáknak adhatok...

6 hetes cicáknak adhatok felnőtt cica konzervet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
nem dehogy junort szabad csak neki adni
2009. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. És amúgy mi a legfőbb különbség a kettő között? Mikortól lehet majd a másikat adni nekik?
2009. aug. 12. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
olyaokat adhatsz a kiscicának amelyikre nincs rá irva h ADULT amire rá van irva azt nem szabad nek iadni ameikre nincs adhatsz neki ;)
2009. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ahj nem vagyok hülye tudom melyik a felnőtt és melyik nem, és eddig juniort adtam de anyu ma simát hozott véletlen.

Szóval mikortól adtatok ti a cicátoknak felnőtt konzervet?

Holnap megint juniort fognak kapni csak ha már itt van eszembe jutott h feltegyem a kérdést.

2009. aug. 12. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle. Nyugodtan adhatsz neki. Sőt! A Whiskas Juniornál szinte bármelyik másik macskakaja jobb. (Állatorvos mondta.) Még a csumpi noname is!!! Csak nyomkodd neki össze villával, hogy kisebb darab legyen.
2009. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért kell junior tápot adni nekik, mert annak magasabb a fehérje tartalma, amire szükségük van a növekedéshez. Akkortól adhatsz nekik felnőtt tápot, amikor már túl vannak a jelentős növekedésen.

Még annyit hozzá tennék, hogy az "olcsó húsnak híg a leve" mondás sajnos igaz a macskakajákra is, ha tudsz, akkor jó minőségűt vegyél nekik. Amik a közértben kaphatók (teszkóstól a whiskasig mind kb. egyformán silány minőségűek).

2009. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így van, a kölyköknek magasabb energiatartalmú ételre van szükségük, mint a felnőtteknek. Természetesen nem "mérgeződnek meg" a felnőtt kajától, csak esetleg lassabban fognak fejlődni. Kb. 6 hónapos kortól lehet adult táppal etetni őket.
2009. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Akkor még egy ideig maradok a junior-oknál :-)
2009. aug. 12. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!