Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámat most műtötték...

A macskámat most műtötték rejtet here miatt. Mire kell figyelnem?

Figyelt kérdés

Plusz lenne pár kérdésem is

A macska ihat ha még kicsit kába?

Szétszakadhat valamitől a varrat?

A szőre Kb mikor nő vissza a hasán?

Meg olvastam hogy valaki cicája húgyköves lett és hogy ők azóta herélt macskáknak való kaját vesz.Ez igaz hogy más tápot kell nekik venni?



2012. nov. 7. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ihat ha kába.

Az első napokban nem szabad kiengedni, ha kinti cica, mert ott sok veszély és kaland érheti, amitől szétszakadhat a varrat. Bár nagyon picike az esélye, mert duplán van összevarrva a cica. Van egy belső varrat is, meg egy felületi is. Szóval nem valószínű hogy gond lesz, de azért jobb ha bent tartod.

A szőr teljesen olyan 2 hónap alatt nő vissza.

Az én cicám is húgyköves lett, úgyhogy mindenképpen érdemes ivartalanított cicáknak való tápot venni. Én ugyan azt adtam a cicának, de elég gyenge minőségűt, Cat Chow-t. Megéri Royal Canin-t venni, ha nagy kiszerelésben vásárolsz, úgy a legolcsóbb.

2012. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. nov. 8. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!