Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért fekszik rá a ruhámra?

Miért fekszik rá a ruhámra?

Figyelt kérdés
Amint leveszem magamról a felsőt vagy gatyámat , a macsekom már rajta is van, de miért? :)

2012. nov. 7. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
mert meleg és puha
2012. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerencsés vagy, hogy a tiedre csak ráfekszik,nekem ba.ssza a takaróm!De csak az enyémet,nem értem miért?Más takarójával nem csinálja ezt!
2012. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztosan azért, mert meleg. De a tiszta ruhákra is ugyanúgy ráfekszenek. Igazából bármire, amire nem kéne. :D
2012. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja. Biztosan azért mert jó "anyaszaga" van. :)
2012. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém a frissen kinyomtatott papírokat kedveli leginkább
2012. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az újságra és bármilyen levelemre is szeretettel ráfekszik, biztos ez a macskák fétise :)
2012. nov. 8. 08:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeretnek apró "szigetekre" feküdni. Az enyém is ráfekszik a ruhámra, de frissen mosott és vasalt ruhákra is(nagyon boldog voltam), mindenre, ami össze van hajtva.
2012. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ráfekszik a ruhámra,vigyáznom is kell nagyon,mert a frissen mosott,megszáradt munkaruhámra is ráfekszik ha nem vigyázok.És ugye egy hyperben dolgozom a grillpultban,így nem igazán nyerő a macskaszőr a ruhámon.
2012. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mert nagyon szereti az extra helyeket. Az én cicám is előszeretettel ráfekszik mindenre.
2012. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!