Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel lehet szagtalanítani a...

Mivel lehet szagtalanítani a macskapisit?

Figyelt kérdés
A fiú macska lepisilte a konyhaasztalt. Már párszor lemostuk, de a szaga ugyanúgy érezhető. Mit csináljunk?

2012. nov. 8. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Fúj!!!!

Na ezért nem tartok semmilyen állatot bent.

A macskapisi sajnos az egyik legintenzívebb szagú pisi, szerintem vegyetek opti bútorfényt, és jól kenjétek be vele, az megszünteti a szagát.

2012. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vicuska87 ***** válasza:
12%
Ha nincs ivartalanítva, akkor ivartalanítsátok, mert ez jelölésnek tűnik!
2012. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ivartalanítás. Domestos. Új konyhaasztal. Más ötletem nincs :)
2012. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hipózzátok súroljátok fertőtlenítő szerekkel majd kenjétek be vékonyan kutya sz@rral és már el is tünt a pisiszag.Kutyának macskának kinn a helye!!
2012. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mecse ***** válasza:

Ha ivaros kandúr, akkor nem fogjátok tudni eltüntetni a szagát mivel az volt a célja vele hogy bejelölje a területét, hogy ott maradjon a szaga.


Plusz ha el is tudnátok tüntetni, be fogja jelölni újra, ez a szép benne.


Ha csak "simán" pisi volt akkor szerintem nem éreznétek ennyire a szagát mivel akkor a macskaalommal egy szobában sem lehetne megmaradni (nekem ivartalan kandúrom van és semmi szaga nincs a pisijének a macskaalomban, ezért gondolom hogy ivaros a cicátok).


Új konyhaasztalt tudok javasolni, egy ivartalanítással egybekötve.


Ja igen, és azoknak a válaszolóknak akik szerint a kutyának és macskának kint van a helye; elmondanám hogy beltéren lehet állatot tartani így is, meg úgy is. Lehet okosan és előrelátóan és szabályokat felállítva, és lehet kaotikusan. Egy ember kérdése nem az általános igazság mindenkire nézve akinek állata / cicája van a lakásban.

2012. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék.

Kiscicámnak nemrég húgyúti problémái voltak, és ebben az időszakban sajnos többször megtalálta a fotelt.

Már súroltam mindennel amivel lehet, vettem baktériumos szagtalanítót, napokon át szellőztettem szabad levegőn, semmi nem vált be. Alapvetően nem zavarna, mert csak akkor érzem ha nagyon közel hajolok hozzá, akkor is alig, nem árad belőle a szag. Viszont az a gond, hogy a cica érzi, és folyton oda akar pisilni. Így most a fotelban kell tartanom a szállítódobozát hogy ne pisiljen bele. Amint elfelejtem beletenni, megint oda megy... Elég kényelmetlen, jó volna valami megoldás rá....

2012. nov. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
:// vegyel kifejezetten ilyen alomba valo illqgosito spret es fujd le kigyit hqgy rajta majd tord le :)) es ha elofordul dugd be.az orrat es csapj Fenekere picit
2012. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!