Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 12 liter, vagy 12 kilogramm?...

Vicuska87 kérdése:

12 liter, vagy 12 kilogramm? Melyik a több?

Figyelt kérdés

Nincsen a közelemben fressnapf, és megvallom őszintén sosem figyeltem. Van a Premiere white sensation alom, vennék kipróbálásra, de az 12 liter! Az illatosított premier 12 kilogramm!

Melyik a több?



2012. nov. 8. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kb ugyanannyi
2012. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ugyanannyi
2012. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mecse ***** válasza:
100%

Körülbelül megegyezik a "hatékonyságuk", mindkettő kb. a súlyának 3-szorosát tudja felvenni nedvességileg.


A white sensation szerintem csak azért drágább mert még külön el is színeződik (ami egyébként brilliáns ötlet).

2012. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 10 Literes alom 4.5kg. Szerintem nem ugyanannyi, a 12liter jóval kevesebb, mint a 12kg. Szerintem.
2012. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mecse ***** válasza:

A Fressnapfos szórólapon a sima illatosított (levendulás) Premiere Excellent is 12 literesnek van írva mikor az 12 kg. Azt az almot én is használtam, onnan tudom :) (Most direkt utánanéztem és itt a link is -látni lehet hogy a fülszövegben liter van, a csomagon magán pedig kg- : [link] )


Azért gondolom hogy ugyanolyan kiszerelés a 12 l-es is ebből a White Sensationből, csak néhol kg-ot, néhol meg litert írnak. Azt tudom hogy a szilikonosnál pl. csalóka, mert ott a nedvszívó képességét írják literben és nem a csomag tömegét.

2012. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy annál az alomnál más. Szilikonost szoktam használni, azt mértem.
2012. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!