Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicánk már majdnem felnőtt...

A cicánk már majdnem felnőtt méretű macska de még mindig szopja a pólónkat és más macsekok szőrét. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában akkor lesznek ilyenek a cicák, ha túl korán lettek elválasztva az anyjuktól. Az enyém még egy éves kora után is csinálta, de szerintem tök aranyos volt.
2009. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én kiscicámat 5 hetes korában hoztuk el anyjától,és azóta már 3 hónapos de még mindig szopizna....
2009. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk volt olyan, hogy az anya és lánya egyszerre fialt és a fiatal anyuka szopizta a sajá anyukáát és közben szoptatta a sajátjait.
2009. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kandúrkám 8 hetesen lett elválasztva és 2 éves kora ellenére szopja a pokrócot és dagasztja. Olyan édes, a hatalmas mancsaival mikor gyűri. :)

De általában tényleg a korai elválasztás miatt van.

2009. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálun nem lett elválasztva az anya és a kölyke, mégis a felnőtt macsak is ugyan ezt csinálta.Nemtudom mitől van de szerintem nem is olyan fontos,Viszont ne hagyd ha a polódat nyalogatná!!!
2009. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!