Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek gonoszság, hogy...

Szerintetek gonoszság, hogy éjjelre általában be szoktam zárni a cicámat a fürdőbe?

Figyelt kérdés
Kettő cicám van, és egyszerűen képtelenség aludni tőlük. Este 10kor (menetrendszerint) elkezdenek rohangálni, játszani, én meg akkor aludnék... A szobából nem tudom kizárni, mert nem olyan ajtónk van. Így a kisebbet bezárom a fürdőbe... Nagyon gonosz vagyok? :s
2012. nov. 9. 15:46
 1/9 Vicuska87 ***** válasza:
21%

Erre most mit lehet írni?


Egy 6-7 órahosszára, én is bezárnálak téged a fürdőbe!


A macskával játszani kell, hogy kifáradjon!

És akkor mi van ha elkezdenek rohangálni? Majd abba hagyják, ha kifáradnak, és ők is lefekszenek aludni!

2012. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán nem gáz, ha kipihentnek kell lenni, akkor ez van, nem mehetsz a macska miatt minden nap zombiként dolgozni.
2012. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
játszok én vele, meló után hazaérek akkor szoktam, meg ugye egymással is játszanak, aztán lefekszenek aludni 6 körül, meg pihiznek és 10kor egyszerűen bekapcsol nekik vmi, én meg nem tudok aludni...
2012. nov. 9. 16:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az túlzás hogy gonoszság, de szerintem csúnya dolog.

Az ami 10-kor bekapcsol nekik, az minden macskánál bekapcsol, és általában max fél óra az egész. Ezen a fél órán már ne múljon....

Én már hozzá vagyok szokva, felőlem csinálhatnak akármit, simán alszom közben. :) Szerintem te is hamar megszoknád.

2012. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
A macska a fürdőben is tud játszani (ez tapasztalat), úgyhogy én nem látok benne semmi problémát. :)
2012. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora a fürdőszoba.

legalább akkor mind a kettőt egy helyre zárd be, ne legyenek egyedül.

Megértem, hogyha nem tudsz tőlük aludni, én is kizárom a kisebb macskáimat, igaz csak a hálószobából, különben a fejemen szaladgálnának, ha épp rájuk jön a játszhatnék...

2012. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a nagyobbikat nem tudom bezárni, ő ki tudja nyitni az ajtót. amúgy nem fél órán át tart, van h éjfélig. marha sok energia van bennük, csak tudnám honnan.
2012. nov. 9. 19:34
 8/9 A kérdező kommentje:
harmónika ajtó van a hálószobában sajna, azért nem tudom csak onnan kizárni őket.
2012. nov. 9. 19:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Kibírja. Vannak ott ruhák belefekszik jó meleg aztán alszik, de mindig nézz be a mosógépbe nehogy kimosd :D
2012. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!