Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Friskies sterile Cats...

A Friskies sterile Cats macska táp jó az ivartalanított macskámnak?

Figyelt kérdés

A 2 éves kandúr cicámnak lenne csak a minőségére gondolok.

Hatásos vagy csak írja ?

Ma vettük de a macskának ízlik de nem tudom jó e neki

Előre is köszönöm :D



2012. nov. 9. 17:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jah és kérlek írjátok hogyha tudtok olcsó de jobb tápokat
2012. nov. 9. 17:42
 2/14 anonim ***** válasza:
miért, milyen hatást akarsz elérni egy táppal?
2012. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocs kihagytam hogy a húgykövet szeretném megelőzni mert nem szeretném ennek kitenni a macskám
2012. nov. 9. 17:50
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem az ivartalanított cicám a Friskies tápot részesíti előnyben. Egyedül az IAMS tápot szereti sokkal-sokkal jobban, de azt csak akkor kap, ha épp nincs Friskies, mert elég drága (1600/kg).

Még a Purina One is jóféle (ez a harmadik, amit adni szoktam neki), de nem tudom az árát, mert igen rég vettem már.

Soha nem voltak húgyuti problémái szerencsére!

2012. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És hány éves a cicád?
2012. nov. 9. 18:00
 6/14 anonim ***** válasza:

Bocsi! :)

3 éves kandúr, aki 7 hónaposan lett ivartalanítva.

Az IAMS-et pedig kifejezetten az állatorvos javasolta.

2012. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó, a friskies elég gagyi táp-

Az én cicám Cat Chow Sterlized etetése mellett lett húgyköves, pedig az pedig ez már egy viszonylag jobb táp.

Én ezek után csak a prémium tápokban bízom. De mivel most már gyógytáppal kell etetni, nem is tehetek mást.

Javasolnám a Royal Canin-t. Vagy ha kicsit olcsóbban szeretnéd megúszni, a Happy Cat-et.

Ha nagy kiszerelésben veszed a száraz tápot, akkor nem lesz drágább mint a friskies.

2012. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem ezt senki nem fogja tudni megmondani. Ugyanis akinek nem lett húgyköves a macskája az honnan tudhatja, hogy a táp nélkül az lett volna-e. Mindenesetre az én cicám soha életében nem ette meg a urinary tápokat és gyógytápokat, és mégsem lett húgyköves. Szerintem egy egyszerű jobb minőségű táp már eléggé lecsökkenti ezt a kockázatot. 1600/kg-ért Happy Cat-et is lehet venni, és az már prémium táp. És talán van belőle húgyúti kímélő is. (vesés például van)
2012. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy én is javasolnám a Royalt a Hillst meg a Trovetet, (sőt a Eukanubának is van urinaryje), de az én cicám másfél évig evett gyógytápot, aztán úgy fellázadt ellene, hogy fent említett gyártók semmilyen termékét sem hajlandó megenni, semmilyen ízesítésben, még a teljes értékű tápot sem, miközben a 95-115 forint közötti alutasakosokat tömi magába (még ilyen gagyikat is mint Felix) meg májkrémet, virslit, stb Szárazból maximum a VetLife renalt meg a Happy Cat-et eszi meg, és én ez alapján azt gondolom, hogy ezekkel a csúcstápokkal valami mégsem stimmel, ha a cicám másfél év után inkább éhezik, minthogy megegye. Pedig most is van itthon Hills teljes értékű, k/d, royal diabetic, meg gastrointestinal. Én a helyedben happy cat-et vennék neki, és annyira azért nem kell félni a húgykőtől, mert ez inkább hajlam kérdése, amennyire én tudom.
2012. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2012. nov. 9. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!