Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idősen ivartalanítsam...

Mennyi idősen ivartalanítsam őket, és utána megmarad-e köztük a jó viszony?

Figyelt kérdés

Két kis fiú cicám van, alomtestvérek, imádják egymást, sokat játszanak és folyton mosdatják egymást. Tudom, hogy az ivarzással megindul a vetélkedés köztük, de ha még előtte ivartalanítom őket, akkor ezt el lehet kerülni? Akkor van rá esély, hogy megmaradnak ilyen szeretetben, ha felnőnek, akkor is?

5 hónaposak, mikor érdemes ivartalanítani őket?


2012. nov. 9. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Még egy éves kora előtt,azt nem tudom, hogy 5 hónaposan lehet-e, az én cicám 7 hónaposan lett ivartalanítva, igaz lány. Szerintem kérdezd meg az orvost, az a legtisztább.
2012. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minél előbb kéne, akár most is lehet! Ha nem érik el az ivarérettséget, akkor szinte biztosan megmarad a jó barátság köztük.

Viheted őket egyszerre is.

2012. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mecse ***** válasza:

Ivartalaníttathatod őket most rögtön, és igen, nem érdemes várni vele míg ivarérettek lesznek.


Az én cicám 10 hetes kora óta ivartalan, gyakorlatilag pár hetes kortól kezdve lehet.


Úgy nem fog megromlani a kapcsolatuk, kár is lenne megrizikózni azt.

2012. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor elviszem őket még ebben a hónapban, most úgyis akciós. :)
2012. nov. 9. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem maradna meg a jó viszony, ha nem ivartalanítanád őket. Most már lehet őket vinni nyugodtan.

Amúgy jók ezek az ivartalanítási akciók, és egyre gyakrabban vannak. Sokat tesznek ezzel a cicatársadalomért. :)

2012. nov. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet már ivartalaníttatni őket.Gondolom,már elérték az 1 kg-ot.
2012. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!