Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most akkor megveszett a...

Most akkor megveszett a (kóbor) macskám? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje hozzám járt,etettem,játszottam vele, eléggé megszerettem. 2 napja egy kis harapással a lábán jött ide. Ma pedig nagyon érdekesen viselkedett. Rám akart ugrani,mikor adtam neki az ételt és nagyon hangosan morgott,illetve nem is fújtatás volt,hanem ilyen erőszakos nyivákolás szerű .

Most megveszett ? :(:( Ha elviszem oltatni ,akkor nem lesz baja?

Bocsi a kezdőségért,nem volt még macskám :(


2009. aug. 13. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Elképzelhető, hogy veszett lett, mert ez lehet annak a tünete... Figyeld meg, hogy nyáladzik-e nagyon, mikor iszik...

Ha veszett és most beoltják, már nem lesz eredménye, ha előjönnek a tünetek, akkor menthetetlen és egy idő után elpusztul szegény, embernél is így van.

2009. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, de az is lehet, hogy csak fáj a lába és "segítséget kér" vagy védelmezi magát mert megsérült.. ha megveszett akkor sajnos már nem tudsz mit tenni esetleg elvihetnéd állatorvoshoz, hogy megnézze, DE NAGYON VIGYÁZZ MEG NE HARAPJON vagy valami mert az ember is megveszhet!!!
2009. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem túl valószínű. Az inkább, hogy megsérült és ez sokkolta annyira, hogy mindentől védekezik most. Plusz lehet, hogy fájdalma is van.
2009. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!