Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacskám nagyon bolhás....

A kismacskám nagyon bolhás. Ha lancsos vízzel lemosom és syoss samponal megmosom tehetek kárt benne?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Emberi samponnal meg ne mosdasd. Mennyi idős?

Háziállatboltban lehet kapni macska sampont. De attól nem megy ki belőle. Bolhairtó cseppek, nyakörv kell neki.

2012. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ideőt nem tudok pontosan de 27cm hosszú és 14cm magas :) és kb 1 hónapos max 2
2012. nov. 10. 17:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Neostomosant vegyél állatpatikában. Az emberi sampontól nem fognak elpusztulni a bolhák.
2012. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A macska lehet vagy 10g :D dagadt és mégis olyan könnyű mint egy pihe :D pl.: mind az 5 g-al mossam meg?
2012. nov. 10. 17:21
 5/12 anonim ***** válasza:

Az egész ampullát kell feloldani x liter vízzel, fejből nem tudom. Tedd lavorba, állítsd bele a vízbe és törölgesd át szivaccsal. Az arcába ne menjen belőle, majd elég törölközővel áttörölni, nem kell leöblíteni.

Teljesen mindegy mekkora a macska, nem fog az egész folyadék ráfolyni a testére.

Egész kicsi macskát is lehet, én is fürdettem kb egy hónaposat.

2012. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne fürdesd emberi samponnal.Én állateledelboltban vettem ilyen spray-t: [link]

Nagyon jó,rövid időn belül elűzte a bolhákat.

2012. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Féregtelenítve volt már? Vegyél az állatkereskedésben bolhairtót. Az emberi sampon nem jó neki
2012. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vicuska87 ***** válasza:
44%

Neostomosannal fürdesd meg, de vigyázz, hogy a fülébe, és a szemébe ne menjen!

Syoss samponnal ne mosd meg, az embernek való, attól még viszkethet is ha allergiát kap a sok vegyszerre!

2012. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben akkor nem mosom meg:) csak folyton a nyakamban akar lenni aszt háát kellemetlen hogy bolhás:D
2012. nov. 10. 17:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a frontline combo vàlt be.igaz, hogy drâga, de megéri a pénzt. próbàltam nyakörvet, de ugyanúgy bolhàs maradt. Fürdetni is szoktam, mert szobacica. Vettem neki macskasampont az àllatkereskedésben, kb 800ft volt. A cicàkon csak cicakészítményt lehet hasznâlni, mert folyton a sajàt szőrüket nyaljàk. a kutyabolhairtó portól meg is halhat, ha lenyalogatja magàról. A cicasampon meg ilyesmi úgy van megcsinàlva, hogy nem kàros.
2012. nov. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!