Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szokassam össze a...

Hogyan szokassam össze a kutyámat és a kiscicicámat?

Figyelt kérdés

a kutya mindig nyalja a száját ha meglátja...:(

És még egy:a kiscica farkán az utolsó porc derékszögűleg áll a farkához,mi baja lehet?


2009. aug. 13. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

mennyi idősek? milyen fajta kutyus? kertben tartod őket vagy lakásban?

a cicafarok esetleg megsérülhetett, bár akkor fájlalná a cica és nem tudnál hozzányúlni. Seb van rajta? Így született vagy megsérült?

2009. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a kutyus 7 éves,a cica 7 hetes,tegnap hoztam haza,szóval nem tudom mitől lehet.seb nincs rajtan,csak akkor éreztem,mikor megsimitottam.a kutya kint van,a cica egyelőre a szobámban,de szeretném kiszokatni.
2009. aug. 13. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ezt csinálta a kutya. végül felhúztam a reluxát a szobaajtón és ablakon keresztül szemeztek,naponta többször is,először még neki ment a kutya és a macska is fújt,de most már oda jutottunk,hogy ha kimegyek a cicával a kezembe,a kutya odajön,de nem csinál semmit,nem bántja csak szaglássza és a macska sem fúj rá.idáig jutottam velük eddig,remélem valamennyit segítettem.első lépésnek szerintem tökéletes.
2009. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Hát ez nagy kérdés volt nálunk is mivel a kutyám állandóan megölte a cicákat nálunk.De ezt az utolsó 3 meghagyta.Én úgy csináltam gogy a cica a kezembe a kutya pedig melletem volt. simagattam őket és közben beszéltem a kutyához.Ezt napon5ta többször is eljátszottam.
2009. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!