Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljunk a talált...

Mit csináljunk a talált macskával?

Figyelt kérdés
Tegnap este a barátnőmmel sétáltunk és jött egy macska.. ő megsimizte és mentünk tovább végig követett, akkor utána felemelte és mentünk vele egy kicsit. aztán hazamentünk és még mindig ott van a háza előtt. :S mit tegyünk vele? fel nem vihetjük mert mindketten panelban lakunk..amúgy kiscica. egy olyan 2-3 hónapra saccolnám
2012. nov. 11. 08:23
 1/8 gelazso ***** válasza:
90%
etetni és keresni neki egy gazdát
2012. nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem vidd fel,Mert ha hideg lesz (elvileg ez lesz) Akkor halálra fagyhat.Ha nagyon nem szeretnéd h mászkáljon a lakásban, akkor rakd szobába, dobozba... Etesd vmien táppal, de adhatsz neki csirke, marfahúst is, természetesn kis darabokban. Aztán a leg első adandó alkalommal amikor ráérsz, ráértek vigyétek orvoshoz,így ha beteg,ott meg tudják gyógyítani. Ha egészséges tedd fel exrpeszre, vaterára, apródra..stb persze képplel, de akár face en is hirdetheted. És SOHA ne edd meg.
2012. nov. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
am a panel miért akadály?
2012. nov. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Vigyétek menhelyre....
2012. nov. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Hideg van, a szél is fúj. Szegény cica biztos fázik. Vidd fel, zárd el pl. a fürdőszobába. Semmiképp ne hagyd őt kint, mert nagyon könnyen megbetegedhet, elcsaphatják, nem állatbarát kezébe kerülhet.

Keresd fel a helyi menhelyet. Ha őket nem éred el, akkor tudok ajánlani 2 szervezetet Fb-n:

Cicamentő Angyalok

Angyali Bársonytalpúak Mentése

2012. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg felvinni valakihez, akinek megengedik. Emlékszek régen nekem se engedték, hogy felvigyek macskát..

Talán ti vagytok az utolsó esélye, hogy ne fagyjon meg a télen, vagy ne kapja el valami szegényt. Aztán keressetek neki gazdát, állatvásár, vatera, teszvesz.

2012. nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom amit a többség válaszolt,hogy adjatok neki enni,azután irány az állatorvos.Ha mégsem tudjátok őt befogadni,sajnos be kell adnotok a menhelyre,ez az egyetlen megoldás,már ha nem akarjátok azt,hogy idő előtt bevégezze.Szóval csak előre,én is ezt tenném,mivel egy 33 nm-es lakásban öt macska uralja a terepet.Az viszont nagyon érdekelne engem,hogy a panell miért akadály?
2012. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

délelőtt el vittük sétálni, adtunk neki ennit, többször meg bevittük a barátnőm garázsába,ott pihent. Azután kitettük a lépcsőház elé, és mostanra már nincs ott. Pedig kerestük :/ Most vagy elcsavargott vagy valami van vele :S De igazából inkább a barátnőm gondozta.Én csak oda mentem..

Amúgy mi mindent megtettünk,és a panel azért baj mert a szüleink nem engednek állatot:/

2012. nov. 11. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!