Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak hogy leszokjon...

Mit csináljak hogy leszokjon róla? Folytatás lentebb

Figyelt kérdés

Régen játszottam a cicámmal olyat, hogy harapdált, meg a mancsával pofozgatta a kezem. Most meg már annyira rákapott, hogy mar, meg harap és állandóan úgy játszana. Fiú cica. Mit csináljak hogy leszokjon róla? Ha rácsapok, vagy ráförmedek menekül. Már fél tőlem. Mit tegyek ez ellen? Normális játékra vágyom . és arra hogy megint minden a régi legyen.

szeret,mert hozzám bujik a legjobban,én etetem.feszt a mellkasomon fekszik.


2009. aug. 13. 18:34
 1/10 A kérdező kommentje:
9 hónapos fiú macska és nagyon játékos. de már nem bírom a sok marást és harapást,főleg meg mikor simogatni akarom és neki játszani van kedve.inkább már nem is játszok vele.
2009. aug. 13. 18:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kendd be a kezed szappannal ! Kicsit rosszul lesz ( trüsszögés, orrfolyás ), de többet nem fogja harapdálni !
2009. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
hm, ezt lehet en is kiprobalom, mert az enyem is harapdal (lany letere)
2009. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi tippeket.


még várok válaszokat!

2009. aug. 13. 21:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod leszoktatni róla, ha nem veszel tudomást róla, mikor "támad". Rá se nézz, a kezed pedig ne mozgasd. Bár van, hogy ehhez még egy határozott "NEM" sem árt. Egy idő után rájön, hogy nincs mire vadásznia, mert nem mozog.
2009. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de ha meg se mozdulok,ő akkor is képes felugrani és a fogával megcsipni.kötekszik. még a harapás nem is lenne olyan nagy baj,csak véresre tud marni
2009. aug. 13. 23:31
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem lány kicscicám van 3 honapos és ugyanezt csinálja de a szappanosat kiprobálom
2009. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A szappanos gyerek vagyok, van még 2 ötletem !


1. vezess gyenge elektromosságot a kezedbe

2. olajozd meg a kezed, és akkor lecsúszik a macska karma

2009. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az enyém is csinálja(5 éves) de már nem olyan sűrűn kap el mint kiskorában.Lenyugodott már de azért megmaradnak ezek a játékos dolgai.Egy macskásnak ebbe bele kell törődnie.Ne bántsd ezért csak játszik.
2009. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vagy lézerezz vele.Azt nagyon csípik és nem is téged fog támadni.
2009. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!