Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudnék beszerezni...

Honnan tudnék beszerezni szibériai macskát?

Figyelt kérdés
Még nem aktuális, 1 év múlva szeretnék egy ilyen fajta macskát, (még nem tudom anyagilag megengedni magamnak) de allergiás vagyok (nem tudom, hogy szőrre vagy nyálra) és már most "letesztelném" magam,hogy ne akkor derüljön ki.. Van olyan tenyészet, (lehetőleg Budapest környékén) ahol erre lenne lehetőségem?

2012. nov. 11. 17:49
 1/3 Mecse ***** válasza:

Így hirtelen ezt találtam (tagja a MME-nek, a TICA-nak, illetve első ránézésre rendben vannak a cicái -igaz a honlap hagy kívánnivalót maga után de láttam már az ellenkezőjét fájdalmasan sokszor, a honlap gyönyörű, a macskák meg a saját híg kakijukban élnek szóval ne ez alapján ítéld meg) Honlapról sajnos nem derült ki hogy helyileg hol van, de kérdezd meg ;


[link]


A másik tenyészet (szintén TICA és még 3 másik egyesület tagja), ez Piliscsabán van, a cicák szépek;


[link]


Illetve a harmadik ez, úgy látom ők a point típusú színváltozatra mennek rá, cicusok szépek, az eladási feltételek korrektek, ez Veresegyházon van;


[link]


Annyit azért elmondanék hogy hipoallergén macska nem létezik, szóval hogyha ezt akarják neked bemesélni akkor fordulj sarkon. Igen, vannak olyan macskafajták melyeknek a nyálában kevesebb az allergiáért felelős fehérje, viszont a szó szoros értelmében hipoallergén mint olyan, nincs.


U.i.: örülök hogy tenyésztőtől szeretnél majd vásárolni :)

2012. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Sok helyen olvastam, hogy sokaknál nem váltják ki az allergiát, vagy csak kis mértékben. Mindenképpen tenyésztőtől szeretnék majd, mert az biztos, hogy fajtatiszta és egészséges cicát szeretnék majd a lehető legjobb génekkel.
2012. nov. 12. 10:49
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem tőlük van a cicám. [link]

Nagyon kedves, megértő és tapasztalt a tenyésztő. 2,5 éves a cicám és még mindig tartjuk a kapcsolatot és bármiben lehet kérni a segítségét. Lassan megszületik náluk a következő alom. Ajánlom őket, ha igazán jó cicát szeretnél! :)

2014. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!