Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet vinni sétáltatni?

Lehet vinni sétáltatni?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy kiscicát, nagyon örültem neki, mert amugy is imádom a macskákat.:))) Benti macska, de felmerült bennem az a kérdés, hogy lehet-e vinni sétáltatni? Mert van itthon macska hám. (Hetente egyszer-kétszer akarnám kivinni, mert nem akarom hogy megszokja a kinti környezetet, és hogy oda vágyjon).

Nektek mi a véleményetek erről?:)

12/F


2012. nov. 12. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni rászoktatni, de bele kell venni a számításba, hogy nem minden macska szeret így kimenni. Ha látod rajta, hogy nem szereti, ne erőltesd. Ha meg szereti, akkor már előre nyávogni fog, hogy vidd ki. Viszont a téli hideget nem szereti egyik macsak sem, főleg a bentiek, akik nincsenek hozzászokva, és könnyen meg is fáznak.
2012. nov. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vicuska87 ***** válasza:
0%

Én vinnim ki sétáltatni semmi pénzért sem!


Összeszed, minden betegséget, férgeket! Felesleges vinni sétálni, nagyon jól érzi ő magát bent is!

2012. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vicuska87 ***** válasza:

Én nem vinném ki!


Bocsánat helyesbítek!

2012. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod, hogy tetszik e neki. Nagy ritkán látni pórázon sétáló macskát, tehát létezik ilyen. Az enyémet párszor vittem csak le, de iszonyatosan félt. Ha hozzá szeretnéd szoktatni kiskorban kell elkezdeni. De arra ügyelj, hogy meglegyenek az oltásai és féregteleníteni is rendszeresen kell.

Egyébként nem igazán igénylik a sétát, ha nem viszed, akkor sem fogja magát bezárva érezni, rácsozott ablak vagy erkély mindenképp legyen, amin ki tud nézni, annyi elég neki.

Ha leviszed és megszereti, lehetséges, hogy többször le akar majd menni sétálni. Az enyém rettegett lent, de utána 2 napig az ajtó előtt vonyított, hogy vigyem le.....

2012. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

en a kertbe viszem ki a cicamat porazon es mivel hosszu(flexi)porazon van nyakorvvel

de lattam egy ismerosom kepeit,hogy a szabadba(reten) volt kint cicaval es varosban is


Kepek:

az en cicam:

[link]

[link]

[link]


ismerosom cicaja:

[link]

[link]

[link] (meg poraz nelkul is elengedte a reten)

[link]

2012. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!