Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem fog szeretni a cicám?

Nem fog szeretni a cicám?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a 7hónapos kislány cicám ivartalanításon.Idáig is elég távolság tartó volt mindenkivel,hozzám azért oda bújt éjszakánként,és dagasztott.Mivel én vittem el orvoshoz,félek,hogy eltávolodik tőlem.Lehetséges ez?

#Kislány cica ivartalanítás után.Miben változhat #hogy haragudni fog rám?
2012. nov. 13. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha látja, és érzi, hogy törődsz vele akkor szeretni fog továbbra is. Ha már ehet, kényeztesd finom falatokkal!
2012. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos különböző betegségek és balesetek, no meg az ivartalanítások miatt mindkét cicám 2x volt már műtve. Sokat törődtem velük a lábadozási időszakban, és ugyanúgy szerettek utána,nem volt harag. :) Sőt, az anyjukhoz (tehát hozzám) bújva volt a legjobb lábadozni. Ott berregtek mellettem és gyógyulgattak. :)

Maximum az szokott lenni, hogy miután orvoshoz megyünk, utána pár napig picit félnek tőlem. De csak amikor hazaérek munka után, meg amikor látják hogy készülődök elindulni valahova. Gondolom mert azt hitték, hogy megint viszem őket. De ez hamar elmúlt. :)

2012. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,majd ha jobban lesz,oda teszem magam mellé az ágyba.Most még olyan kis esetlen,a radiátor mellé csináltam neki kis fekvőhelyet.:)
2012. nov. 13. 16:27
 4/4 -Evetke- ***** válasza:
Figyelj rá, hogy amíg esetlen , ne nagyon mászkáljon, mert csökkent mozgáskoordinációja miatt könnyen beverheti a fejét. Az én macskám többször volt műtve, és ugyanúgy szeretett továbbra is :) Foglalkozz vele sokat és szeresd nagyon :) - azt hiszem, ez a titka :)
2012. nov. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!