Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két macskának külön macskaalom...

Két macskának külön macskaalom kell vagy elég egy is?

Figyelt kérdés

Van egy cicám akinek már van egy almos tálja, most kapni fogok egy másik cicát neki külön almos tál kell vagy jó ha közösen használnak egyet.

Elég buta kérdés tudom :)



2012. nov. 14. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Külön alom szükséges, főleg, ha egy idegen cicát hozol haza.Lehet, hogy problémák lesznek az összeszoktatással. Én a mai napig távol tartom őket egymástól, mert nagyon nem szívelik egymást.
2012. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a kát macsek együtt használja.
2012. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nekik a 2 a tökély!
2012. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálam közös alom van, vagyis kettő, de 5 macskám van. Sose volt gond, amikor új macska jött.

De ha úgy gondolod legyen 2 a biztonságkedvéért.

2012. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Úgy jó ha egy almot az emeletre egyet pedig a földszintre teszek. (Most csak az emeleten van)

2012. nov. 14. 20:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen az jó, ha távol vannak, így akárhol vannak lesz a közelben wc. Bár az enyémek közösen használják, úgyhogy ez arra vonatkozik :)
2012. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Vicuska87 ***** válasza:
53%
Nálam 2 cicának 1 alom van!
2012. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Készíts kezdésnek kettőt.Mikor hoztuk a 2. cicát, készítettm még egy almot. Néha-néha használtak kettőt, de aztán pár hét után az egyik mindig tiszta maradt, úgyhogy meg is szüntettem. A WC-ben van az almostálca, az ajtón alul vágtuk macskabejárót. Olyan vicces, mikor egyik benn van és a másik szabályosan sorbaáll az ajtó előtt :) Aztán spuri be.
2012. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyéim közösen használják.
2012. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Azt szokták mondani az okosak, meg a szakirodalom, hogy annyi alom kell ahány macska van, plusz még egy. De szerintem ez hülyeség, nálam a két cica egy almot használ, és tök jól el vannak vele.

Bár biztosan vannak finnyásabb cicusok, akik külön almot várnak el, de azt a plusz egyet már végképp nem tartom értelmesnek.

2012. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!