Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bírni fog a macskám egy 2,5-3...

Bírni fog a macskám egy 2,5-3 órás utat buszon?

Figyelt kérdés
válaszokat előre is köszönöm

2012. nov. 17. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs más választása. Én 11 órás vonatútra vittem egyszer...
2012. nov. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hú, az igen. Hát sajnos nincs más választása, remélem nem lesz semmi baja útközben
2012. nov. 17. 08:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegyél neki egy puha párnát vagy vastagabb takarót a hordozóba (bár ez biztosan eszedbe jutott).Kívülről takard le, hogy ne idegesítsék a külső mozgások. Vigyál jutalomfalatot, amit időnként dugj be neki és az ujjaiddal néha nyúlj be, hogy érezze az illatodat.
2012. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nyugtalan a cica a hordozóban, érdemes venni Feliway spray-t, attól megnyugszik.
2012. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer háromnegyed órát utaztam vonaton a cicámmal, nem nagyon tetszett neki, le volt takarva, foglalkoztam vele, de hányt szegénykém, erre készülj fel :( Legyen nálad törlőkendő, hogy ki tudd takarítani a hordozót ha odapiszkít.. Bár gondolom erre gondoltál. :)
2012. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nevemem válasza:
0%
ha nem bírja, nyugodtan dobd ki az ablakon, legalább a többi utast nem fogja tovább zavarni
2012. nov. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jaj már nem cukorból van a macska.... bírni fogja!
2012. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!