Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes utcáról befogadni...

Érdemes utcáról befogadni macskát?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja láttam egy cicát az utcánkban és elkezdtem etetni. Nagyon vad volt és nem közeledett elég sokáig. De mostanában szelídebb, eszik rendesen, már szinte sosem hagyja el az udvart. De nem tudom milyen idős. Lassan el kellene vinnem állatorvoshoz is. De egyáltalán jó ötlet volt ez? Már nagyon megszerettem ezt a cicát, de nem tudom mi legyen.
2012. nov. 19. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lenne érdemes? Én is befogadtam így két macskát is, nem adnám őket semmi pénzért. Egyébként az állatorvos a fogazatából pillanatok alatt megmondja, hogy mennyi idős.
2012. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Blackstone válasza:
100%
Érdemes befogadni! A mieink is befogadottak, de előtte mindenképp állatorvos mert az segíthet, ha bolhás vagy férges az állat.
2012. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt azért lehet látni hogy nagyjából milyen idős a macska és hogy mennyire egészséges, látni lehet hogy gondozza e magát.
2012. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Érdemes, mind nagyon hálás érte. :D
2012. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A fogazata hiányos, de szépen ápolja magát. Fényes bundája van, a szeme sem csipás sosem.
2012. nov. 19. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, még idősebb példányt is... Úgyis mindenkinek a cukimuki kiscica kell. Én - ha megengedhetném magamnak anyagilag - az összes cicát hazavinném a menhelyről és az utcáról.
2012. nov. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdemes!

Azt szoktam mondani, ki kell pucolni kívül belül, kívül mosdatás bolhák, élősködők ellen, belül pedig féreghajtóval.

Ezeket majd az orvostól tudsz kérni, jó, ha először megvizsgálja.

Én is hoztam már haza talált macskát, már másfél éves. Nagyon hálás lesz, az biztos!

2012. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi tavaly októberben fogadtunk be egy hófehéret. Sovány volt és nagyon náthás. Orvoshoz vezetett vele másnap az első utunk. Injekció, oltás, egy hónap múlva ivartalanítás (lány cica). Ma már 1.5 éves, gyönyörű, és nagyon hálás, állandóan dorombol, ezért is hívják Dorcinak.
2012. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!