Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolha irtásra van szakember?

Bolha irtásra van szakember?

Figyelt kérdés
Macskám bolhás lett, és találtunk a lakásban is! Nagyon kényelmetlen a helyzet ,mert össze vissza csípnek minket... pedig nem vagyunk koszosak, minden nap alaposan takarítok, de még mindig vannak! Kérdésem az lenne, hogy van valami szakember erre a témára?
2012. nov. 22. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Van szakember.Milyen városba laksz.

Egyébként házilag is meg tudjátok csinálni,de a szakember az a tuti,mert garanciát is vállal,

2012. nov. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék szakembert, mert én nagyon félek ,hogy több kárt okoznék a házi erős vegyszerekkel, mint hasznot! Budapest 3.kerület!
2012. nov. 22. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen a honlapon elég sok hasznos információ van. Neten, ha rákeresel a rovarirtásra/bolhairtásra, találhatsz egy csomó céget, árakat nem nagyon fogsz találni, mert minden esetben egyedi árajánlatot adnak, de szerintem mindenképpen érdemes szakembert hívni.

2012. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A bolhák tesznek rá hogy mennyit takarítasz ők szívni akarnak a tisztaság nem játszik náluk.A macskabolha szereti az embert, sokkal jobban mint a kutyabolha!
2012. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
13000 ft egy irtás, és 2 irtásra van szükség . Köszönöm a segítséget!
2012. nov. 22. 13:40
 6/9 A kérdező kommentje:
Most befújtam a kis zugokat esetsavval, nem tudom mennyire hatásos ...
2012. nov. 22. 13:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Bizonyára olcsóbb a Bio Kill, mint a szakember. És valószínűleg ártalmatlanabb is. Pontosabban: A Bio Kill emberre és melegvérű állatra teljesen veszélytelen.

Én irtózom a vegyszerektől, de ezt bátran használom már sok éve, általában hangyairtásra. Meg szoktam keresni a lyukakat, repedéseket ahonnan jönnek (vonulásuk megmutatja) és fecskendővel, injekciós tűvel juttatok be belőle.

Csak a sokéves megnyugtató tapasztalat után "vetemedtünk" permetezésre, ráadásul gyerekszobában, mert bolhák voltak, oda is macska vitte be. A parketta, szőnyeg, még az ágy is be lett permetezve vele. (Az ágynemű ki lett mosva, át lett vizsgálva, napoztatva lett.)

Senkinek semmi baja nem lett és aznap már nem voltak hívatlan vendégek, azóta sincsenek.

Nem csak hirdetik, valóban nem árt embernek és melegvérű állatnak.

Háztartási boltokban és mezőgazdasági (gazda) boltokban is kapható.

A következő oldalon lehet róla olvasni, ajánlom először az "előnyei"-re kattintani,de adnak tanácsot pl. állat mentesítésére is.

[link]

Az lenne jó, ha találna megbízható ismeretségi körében olyat aki használja, mert ő nyilván több bizalmat adna, mint egy idegen.

2012. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Most befújtam higított esetsavval a réseket. kérdés az lenne, hogy ha rá fújom a Biokillt, nem keletkezik káros "gőz"?
2012. nov. 22. 13:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Egyáltalán nem tudom, de ajánlom a Bio Kill honlapján közölt forgalmazót megkeresni, hogy mi a véleménye, esetleg kihez tudja tanácsolni; illetve alul a vékony fekete sávban van "kapcsolat", ott előjön az e-mail cím, az talán a gyártóé.

2012. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!