Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska képes megtanulni...

A macska képes megtanulni pórázon járni?

Figyelt kérdés
Nektek van már erről tapasztalatotok? Hamar megtanulta? Ha elviszitek magatokkal, akkor rendesen viselkedik? Úgy értem nem fél, vagy ilyesmi? Első cicás gazdi vagyok, de nagyon lelkes :D
2008. máj. 25. 20:53
 1/4 anonim válasza:
100%
Nekem két perzsa cicám volt, pórázzal sétáltattam őket, semmi gond nem volt. Ha kicsik könnyebb hozzászoktatni őket.
2008. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha még pici a cicád, akkor gyorsabban hozzászokik. Először otthon tedd rá a pórázt, játszani fog vele és le akarja szedni, de idővel hozzászokik. A nagyobbakat is meg lehet tanítani, csak több idő kell hozzá. Amúgy ha már hozzászokott a cica, akkor nincs vele semmi baj, nagyon jól viseli.
2008. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Még pici, úgyhogy holnap el is kezdünk gyakorolni :)
2008. máj. 25. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én először görényhámot vettem, amikor a cica még kicsi volt. Fokozatosan hozzászokott, a séta először nem tetszett neki, olyankor hempergett a földön.

Most csak egy nyakörve van (ha a cicának nem tetszik és ellenkezik, akkor kikapcsolódik a kapcsa) és a lépcsőházban szoktunk sétálgatni, amíg átmegyünk a szomszédhoz, szabadban még nem voltunk. Már nagyon ügyesen sétál.

2008. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!