Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? Megőrülök már!

Mit csináljak? Megőrülök már!

Figyelt kérdés

A macskám felmegy az asztalra mindig, épp hogy lezavarom megfordulok és már megint ott van... Mintha direkt idegesíteni akarna. Pedig egy vázán kívül nincs semmi se az asztalon ami érdekelhetné. Nem tudom mit tegyek, hiába rákiabálok, elfenekelem, játéknak veszi vagy nem tudom és már nagyon ki vagyok... hetek óta ezt csinálja...

Hogyan szoktassam le róla?



2012. nov. 24. 12:25
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Jah, he meg elfenekelem, akkor meg olyat belém harap hogy nem igaz...
2012. nov. 24. 12:32
 2/24 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy macska màszókàt, vagy ragd ki egy kicsit a kertbe rohangászni hogy ne legyen energiája ugrálni.
2012. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha nincs ott semmi, amit tönkretehetne, miért baj, ha ott van?
2012. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Az 1. Mondat kérdés akart lennie csak mellé ütöttem.
2012. nov. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Mert ott szoktunk enni és vakazozzón ott meg szőrözze össze az asztalt - ez a bajom vele. A kert nem megoldható mert nincs.

Meg most amúgy épp ilyen bolha témával is küszködünk és hát ne legyen az asztalon nah :P

Most meg épp a mosogatóból issza a vizet... mintha nem lenne neki a táljában.... megőrít...

2012. nov. 24. 12:44
 6/24 anonim ***** válasza:
Ahh mégse irta ki akkor mégegyszer. Hogy lehet telfenekelni egy macskát? Egyébként sz enyém is harap a meglököm véletlen vagy direkt mert rossz, hanem sikerűl neki akkor megharagszik.
2012. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Amúgy sok dolog van amivel megőrít... pl vettem neki macska karom-kaparót rittig nem kaparja sose... csak a táskákat, gitártokot ilyesmit...
2012. nov. 24. 12:46
 8/24 anonim ***** válasza:
Sok macska csak az igazán friss, folyóvizet issza meg, ebben nincs semmi különös.
2012. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Hogy lehet elfenekelni ?!?!

Hát rácsapok a hátsó felére (nem vagyok híve az ilyesfajta nevelésnek, ezért nem is ütök nagyon... lehet pont ezért veszi játéknak)

De akkor meg már nem tudom mit tegyek...

2012. nov. 24. 12:48
 10/24 A kérdező kommentje:

Mát pedig a segge is ka van nyalva úgy mond, mindennap ki van cseléve, van hogy többször is.


Amúgy arra is gondoltam, hogy figyelem felkeltés ez a dolog, de elvetettem ezt az ötletet, mert sokat van vele foglalkozva, játszva simogatva...

2012. nov. 24. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!