Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám kaparja a heverőt mi...

Kuko kérdése:

A cicám kaparja a heverőt mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy cicám aki kaparja a heverőt... nem akarjuk, hogy tovább szétszedje vettünk neki kaparófát kis házikósat (nem olcsón) úgy voltam vele ha veszünk szépet és jót vegyünk megvettük még mindig kaparta, de nem adtuk fel vettük ilyen cica sprayt ami elméletileg eltaszítja, de az sem vált be.Mi az a dolog amivel bekenhetném a heverőt és nem kaparná.. Kérem segítsen mert imádom a cicámat de nem a miénk a heverő hanem a tulajé. Várom a választ.. Köszönöm
2012. nov. 24. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy terítsd le a kanapét valamivel, ha nem a tietek.
2012. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vicuska87 ***** válasza:
63%

Teríts le valamivel!

Ha látod, hogy kaparja, akkor virágspricnivel, spriccelj rá!

Mindennap többször vidd oda a cicakaparójához, és a mancsaival imitáld a kaparást!

2012. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon bevált,hogy ha rosszat csinál a cica,vízipisztollyal kicsit ráspriccelünk.Vagy pedig,ahogy előttem is mondták,takard le valamivel a heverőt.
2012. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy csomó ötletem:

1. kapard ki a cicád

2. dobd ki a haverőt

3. dobd ki a cicát

4. drogoztasd be a cicát

5. drogoztasd be magad

6. drogozattok együtt a heverőn

7. heverd ki

2012. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!