Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Alomról hogy szoktassam le?

Alomról hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
Nagyon jó lenne ha az új cicám,ami 3 napja van nállunk nem kakilna az alomba.Nagyon örültem,hogy szobatiszta,mert talált cica,4 hónapos körül lehet.A másik cicám 7 hónapos,ő már sosem jár oda,még pisilni sem.Minden reggel fél 5kor kiviszem őket adok nekik enni,és 8 felé vissza behozom.Aztán ezt többször megismétlem 1 nap.Az új jövevény sajnos tegnap este is 3szor vécézett,igaz szegénynek ment a hasa,már elmúlt szerencsére.(Csak hirtelen szerintem túl sokat adtam neki enni,és ő meg kis mohó mind befalta).De attól még szeretném teljesen kiszoktatni wczni,mert nagyon büdös lesz tőle,és résen kell lennem egész este,hogy mikor csinálja.Félek ha kiviszem az almos tálat,hogy akkor be fog piszkítani.Tapasztalatokat várnék.

#Alomról leszoktatni.
2012. nov. 25. 09:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem értelek. Okos macskád van, aki szobatiszta és te inkább kiteszed? Legalább csak wczni vagy kiteszed az utcára is az autók közé és a szomszéd kertjébe sz@rni?

Van olyan alom, ami nem büdös.

2012. nov. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Vicuska87 ***** válasza:
37%

Nem hogy örülnél, hogy a cica alomba csinálja!!!

Télen, majd a 22'C lakásból kiteszed, a -20'-ba, úgy megfáznak, hogy öröm lesz nézni! 40'C különbség nekik, ráadásul a bundájuk, is szoba bunda, nem a kinti markáns időhöz növesztették!!

Lehet ma már olyan almot kani, ami nem büdös például, Fressnapf premiere excellente illatosított! Sokáig elég nekik egy zacskó!

2012. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem az autók közé,sem a szomszédhoz nem teszem a cicáimat.Nagy kertünk van,ahol nem tudnak kimenni,és bőven van terük játszani.Én csak annyit akartam megtudni,hogy mit csináljak,hogy minél kevesebbet használja az almot,és kint végezze el a dolgát mint a másik cicám.És igen bármilyen almot is használ az ember a szobában nem igazán lehet meglenni a büdösben,bár látom ez nem mindenkit zavar.Aki ilyen stílusban szeretne válaszolni,az inkább kérem ne tegye.Csak olyan ember írjon légyszíves aki tud segíteni.Hiszen erről szól ez az oldal,nem arról,hogy másokat szúrkáljunk.
2012. nov. 25. 09:22
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja,és hozzá teszem nekünk kinti konyhánk,van ahol nyugodtan közlekedhetnek.Nem fogom őket megfosztani egy kis szaladgálástól.Ha fáznak,akkor már jönnek is velem,és beengedem őket,vagy bemennek a konyhába lefeküdni.
2012. nov. 25. 09:25
 5/17 Vicuska87 ***** válasza:
43%

De legalább ne mondd már, hogy nincs olyan alom aminek nincs szaga!

Mert igen is van! Csak lehet hogy többe kerül!!!!!

2 macskát nevelek egy éve, és egyaltalán nics büdös a lakásban! Amikor jön vendég, mindig akkor kérdezi meg hogy "van cica?", amikor már meglátja!

2012. nov. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kint végezzék a dolgukat, átmehetnek a szomszédba, vagy akárhová wczni és ki tudja ki fogja megmérgezni.
2012. nov. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy nincs olyan alom,csak azt hogy én akkor is érzem.Biztos jobb lett volna a cicát kinnt hagyni az utcán,hogy meg fagyon,vagy éhen haljon,ahelyett,hogy befogadtam.Amúgy meg nem fogom őket bezárni ide a szobába egész nap,ha nem akarnak bennt lenni.Oda ülnek az ajtóhoz,és jelzik,hogy menni akarnak.Természetesen minuszba nem teszem ki őket.Sajnálom,hogy nem értették a kérdésem.Remélem azért még valaki tud a tényleges témához való választ írni.Olyan akinek kinti benti cicája van,Nem olyan akinek még nem látott fát sem a cicája.
2012. nov. 25. 09:46
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

Jelenleg bent laknak a macskáim, de ha lesz kertem, macskabiztos kerítésem lesz, nem fog a macskám más udvarába sz@rni. Ez nálam alap dolog.

Arról nem is beszélve, ha kint sz@rik, nem fogod látni, hogy mondjuk híg a széklete, férges, véres, vagy egyéb betegsége van. De gondolom ez túl nagy igény, hogy valaki az ilyet figyelje.

A macskából konkrétan hülyét akarsz csinálni, szobatiszta, alomba végzi a dolgát, erről nem fogod leszoktatni. Vagy belecsinál a szomszéd veteményesébe, mert ott fel van lazítva föld. Erre nem gondoltál? Akkor meg ne csodálkozz, ha eltűnik a macska, mert megmérgezték stb.

2012. nov. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Olvass már vissza mielőtt hülyeségeket írsz.Már írtam,hogy nem bírnak kimenni,és szerinted ki szedi össze az udvarról?Vagy te ott fogod hagyni szana-szét a kakit???És mi ez a szomszédba sz.rás mánia nállad?Mind1 haggyuk.Nem vagyok rá kíváncsi.Más komoly emberek válaszát várom továbbra is.
2012. nov. 25. 10:12
 10/17 anonim ***** válasza:

Kimegy a macskád és ott a szemed láttára fog wczni? Akkor gratulálok.

Akkor miért nem jó, ha kirakod az almot és abba wczik? Akkor nem lesz büdös.

2012. nov. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!