Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol és ki állítja ki a törzskö...

Hol és ki állítja ki a törzskönyvet a cicáról?

Figyelt kérdés

Ha van két törzskönyves macskám a tőlük született kicsiknek ki állítja ki a törzskönyvet?

Mennyibe kerül?


2012. nov. 26. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez nem ilyen egyszerű szerencsére
2012. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem akitől vetted a macskádat, megbeszéltétek ezeket.
2012. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ez szerencsére nem így működik.

Belépsz egy egyesületbe,kiállítod a cicáidat,letesztelteted őket aztán születnek kölykök...

2012. nov. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nincs ilyen macskám csak szeretnék, és nem tudom ez hogy működik! Azért kérdeztem. Akkor ha belépek valamelyik egyesületbe kötelező kiállításra vinni a macskákat? Vagy csak elég a teszteket megcsináltatni?
2012. nov. 26. 16:05
 5/5 Vicuska87 ***** válasza:
61%

Veszel 2 darab tenyésztésre alkalmas cicát, az kb 400.000 ft. A felszerelések 60.000 ft. A prémium eledel havi 10.000 ft. A tesztek, 100.000 ft. Az egyesületi belépés, sem olcsó!

És még számos dologról szó sem esett, például orvosi ellátásról!

Szóval egy mini tenyészet beindítása, egy millió forintba biztos hogy benne van!

2012. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!