Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szőrlabda távozását látnom...

A szőrlabda távozását látnom kellene?

Figyelt kérdés
Öklendezett, hányogatott a brit kék cicám, és kapott egy hétig minden nap bezo-pet-et, és az a kérdés, hogy ha hátul távozna a széklettel, azt észre kellene vennem?
2012. nov. 29. 07:53
 1/5 Mecse ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos hogy 1 hét után már távozna a szőrlabda, biztos az hogy ettől hányt és öklendezett? Az ilyen pasztákat rendszeresen kell adni a cicának hogy elérje a kívánt hatást. Egyébként ha hátul távozik a szőrcsomó azt észre fogod venni, mivel más állagú, mint a normál kaki.


Ha kisebb adagokban üríti, azt is látni fogod, hogy a kakihoz még "tartozik" egy adag szőr rátekeredve mondjuk (észre fogod venni) én ilyet szoktam a cicám alomtálcájában látni, ő eszik pasztát folyamatosan hogy soha ne kelljen hánynia tőle.

2012. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sosem láttam cicámnál h bárhol is ürítette volna. elvileg a szőrcsomó oldó oldja a szőrt a gyomorban, így nem kéne szőrnek távoznia a klasszikus értelemben.
2012. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként jól van, eszik, iszik, játszik, és természetesen rosszalkodik.:) Elvileg a bezo-pet-et egy hétig kell naponta adni, és utána megelőzésre heti 2-3x. Várok, és ha továbbra is öklendezik, akkor csinálok még egy hetes kúrát.
2012. nov. 29. 15:25
 4/5 Jeannie ***** válasza:
Ha szőroldó pasztát kap, akkor nem látszik :) Próbáld meg, hogy veszel neki macskafüvet, vagy ilyen kész csíráztatható gabonamagot, és akkor abból a fűből ő akkor és annyit rág, amennyire szüksége van, nálunk bevált, nem öklendeznek a cicák egyáltalán, szinte nem is kell foglalkozni vele, és még jól is néz ki a kis tál fű a lakásban :)
2012. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szőrlabda távozását általában nem lehet észrevenni!
2012. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!