Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez kb. mennyibe fog kerülni?

Ez kb. mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés

Állatorvossal szeretnénk megnézetni 3 macsekunkat:

egynek a lábat röntgeneztetni,esetlegesen bekötözni,stb (ha eltört)

A másiknak csak egy általános kivizsgálás

a harmadiknak pedig hasröntgent szeretnénk,megnézni,hogy hány kiscica 'fejlődik' benne,és hogy milyen állapotban vannak..:)

szerintetek összesen ez mennyibe fog fájni nekünk kb?


2012. nov. 29. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor én csináltattam röntgent 10.000Ft volt, egy drágább orvosnál. Általános kivizsgálás nem kerül sokba. Ha törés van lehet, hogy műteni kell majd, de ha használja akkor nincs akkora gond.

Helyes döntés, hogy orvoshoz viszed a cicáidat!

Viszont olcsóbban megúsznátok, ha a nőstényeket, vagy nőstényt ivartalaníttatnátok. Az ivartalanítás kb annyi mint egy röntgen. Ezernyi macska születik, nem biztos, hogy sikerül mindegyiknek gazdát találni, nem is beszélve arról, milyen gazdát, elviszi e majd orvoshoz, ha beteg stb. Betegségeket is megelőzhetsz.

Hasznos dolgokat írnak itt a cikkben:

[link]

2012. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Igen,szeretném ivartalanítani,csak mivel most fogadtuk örökbe,már vemhes volt,és nem volt szívünk 'elvetetni' a kicsiket.

2012. nov. 29. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy rendben van. Közben gondolkodtam, hogy inkább ultrahangozzák a hasat, az olcsóbb is. De fel is hívhatjátok előtte az orvost, megkérdezni az árakat, vagy többet is felhívtok, nagy különbségek tudnak lenni orvosok között.
2012. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vicuska87 ***** válasza:
48%

Először mindenképpen érdeklődj az árakról orvosnál!

Kérj egy kalkulációt, hogy tudd mire számíts!!

Szerintem az összes, egy huszasba biztos benne lesz!

2012. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!