Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám 8 hetes. Hasmenése...

A kiscicám 8 hetes. Hasmenése van egész nap. Egyáltalán nem volt még szilárd ürüléke. A segglyuka (elnézést, nem tudom szebben fogalmazni) bedagadt. Mi a teendő? Otthon is megoldható tippeket szeretnék!

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 21:32
1 2
 11/15 hubika21 válasza:

Még valami...

vedd komolyan a hasmenését, mert az nem betegség, hanem valaminek a tünete, bele is halhat. Nagyon pici még a cica, szerintem az emésztésével lehet a gond, még valami nem alakult ki rendesen. Erre írtam az előbb a "gyógyszereket". Érdemes rá áldozni!!! TEJ nem!!! fött husi (száraz) jöhet+ fött rizs. Szerintem nem ártana féregteleníteni sem , ideje lenne ha még nem kapott 200-400 ft. Ez is okozhat krónikus hasmenést. A popója azért dudorodik ki, mert folyamatos a hasmenése, ezt vedd komolyan , ha sok héten át húzódik ez , baj lehet belőle. Én nagyon sokat költöttem ilyen probléma miatt, pedig hidd el nem vagyok úgy eleresztve. Ha szereted, próbáld meg kezelni , mielőtt nagyobb baj lesz. a fenni írt dolgok szerintem megfizethetőek+ az otthoni KÍMÉLŐ, DIÉTÁS KAJA, szerintem segíteni fog. Diarsanyí nagyon jó!!!

2012. dec. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 hubika21 válasza:

Na még valami :)

Ha tényleg csúnya a popsija a hasmenés miatt....

Az én állatorvosom ajánlotta: ha van otthon neked betadine , azt pár cseppet fel higíthatsz picike vízben, amikor a cica olyan nagyon alszik, úgy jóóóól mélyen "kinyúlva", cseppenthetsz a sebes popsijára, észre sem veszi, mert nem csíp, meg semmi. Ez kifertőtlenít mindent, nem árt. Amíg alszik nem nyalja le.

2012. dec. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! A diéta nagyon sokat segített és kapott egy féregtelenítést. Kicsattanó formában van :)Még a kutyát is terrorba tartja :D
2012. dec. 10. 18:49
 14/15 anonim válasza:
0%
vágd el a nyakát
2013. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
végbélpangás, sikerült kikezelni belőle?
2013. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!