Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák mitől szoktak...

A macskák mitől szoktak felpuffadni? (felnőtt macskák) a sok kajától is nagy lesz a hasuk?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Kismacskákra jobban jellemző, hogy evés után nagy lesz a hasuk. Felnőtteknél is lehet, amelyik nagyon falánk, de akkor máskor is észre kellett vegyed. Vagy másféle kaját kapott, ami nagyon ízlik neki és hirtelen sokat evett. Ha ezek közül egyik sem, akkor valami olyat ehetett kint, ha kijárós, ami nem volt jó neki. Figyeld, ha tovább puffad, nem eszik, nem wczik vagy levert lesz, akkor valami gond van vele.
2012. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazából semmi nincs vele csak pufi lett remélem holnapra lemegy a pufisága ma elcsent egy bazi nagy csirkefejet és mire észrevettem volna már mind megette aztán napközben is pufi volt de nem nagyon végül vacsora után extra nagy pocija lett
2012. nov. 30. 17:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én macskám ha igazán a fogára valót kap, gyorsan megeszi. Nem veszi el tőle senki, válogatós is, de néha zabál. Néha turkál.Ha felveszem böfizik..evés után már szoktam kicsit fogni, mint a pici babákat, hogy büfizzen.

Ilyenkor megnyugszik utána. Csak kezdi átvágni a fejemet, mert két falat száraz táp után is ölbe kívánkozik..

Én meg felveszem..Büfiztetni...:))

2012. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
általában a kandúroktól.
2012. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha sokáig áznak a vízben, attól is fel szoktak puffadni.
2012. dec. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Bélféreg is okozhat puffadást.
2012. dec. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
FIP-től. Az halálos. A te macskád is meg fog halni.
2012. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem fog meg halni! Semmi baja nem lett és a hasa is lement.
2012. dec. 1. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:
örülök h jobban van :) amugy szőrgombóc, féreg, szorulas okozhat. puffadast
2012. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!