Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális hogy kasztrálás után...

Normális hogy kasztrálás után a cicám rám támad?

Figyelt kérdés

ma hoztuk haza, felébredt ugye az altatásból szóval már nem kóma..hozzám lépkedett leakartam hajolni hogy megsimogassam erre belém mart :(

"nyisszantás" előtt soha nem karmolt még meg..bújós cica volt


2012. nov. 30. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, miért meg kellene köszönnie? :D
2012. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jó mondjuk megértem hogy haragszik..de remélem azért elmúlik..
2012. nov. 30. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem simán csak haragszik rád. őt meg se kérdezted a dologról...te se repesnél a boldogságtól ha egyszer csak puff alszol és mire felkelsz nincs valamid a helyén :)
2012. dec. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miután felébredt még órákig benne van az altató hatása, szerintem még nincs teljesen magánál.
2012. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is megtámadott anno. Azóta sincs semmi baja, ugyanolyan bújós cica.
2012. dec. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 innominatus válasza:

Ezt egy főiskolai tanártól hallottam, lehet, hogy a macskádra is igaz.


Állatorvos megy a területre, hogy a kutyákat kiherélje, akkor nem lesznek olyan vadak.

Megy be az állatorvos az egyik tanyára és az egyik kutya szörnyen ugat rá.

-Nem mész innen! - kiált rá, mire kiszól a gazda:

-Ne féljen, doktor úr, ki van herélve.

-Nem is attól féltem, hogy megkefél, hanem hogy megharap!

2012. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ismert meg és mivel gyengének érzi magát, jobban kell védenie magát. Én altatás után még legalább 20-30 percig a hordozóban szoktam hagyni, amíg teljesen felépül és tud járni. Amúgy meg folyton elesik, visszaalszik, félek, hogy megsérül.
2012. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az altatás alatt a macskák nem mind alszanak. Vannak, akik hallucinálnak közben, mint egy drogos (a fő macskaaltató a ketamin, ami egyébként kemény drog).


Na most a macska nem tudja, hogy mi történik vele, ezért iszonyúan be tud ettől kattanni. Kívülről nem látszik semmi az egészből, mert a macskaaltató másik komponense (xylazil nevű anyag) pedig megbénítja a macskát.


Emiatt a műtétből felébredő macskák egy része nagyon hülye még egy ideig.


De az is lehet, hogy csak egyszerűen tele van a töke ezzel a vegzálással és nagyon nem akarja, hogy megint megfogd, és még egyszer elvidd valami dokihoz, ahol szurkálják és fájó hassal ébred.


Várj pár napot, aztán elmúlik.

2012. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
televan a nemlétező töke :D
2012. dec. 1. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!