Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám elveszett,2012.11.29....

A cicám elveszett,2012.11.29. -én. Van esély rá hogy visszajön?

Figyelt kérdés
6hónapos a cicám.

2012. dec. 3. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Igen 26 hónaposan. Álltalában visszajönnek más lesz a színük a nemük és nem hallgatnak a régi nevükre ...
2012. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Talán visszamegy. De szerintem talált egy új gazdát magának, aki nem kint tartja, hanem bent a melegben.
2012. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A cicám nem hallgatott eddig sem a nevére,szóval ezzel nem lesz gond:)

De ha van egy nagyon rossz megérzésem h nem is fog visszajönni,sőt már meghalt és a legtöbb megérzésem be is vált,akkor ugye ez nem azt jelenti h akkor igazam van?:(

2012. dec. 3. 20:20
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem valahol épp eszi a finom vacsoráját. De ne tarts többet macskát, mert a többi is hamar rájön, hogy máshol sokkal jobb, így ők is hamar el fognak tűnni.
2012. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az én kb ilyen korú cicám 8 nap után éjszaka jött haza. Igaz ez márciusban volt, nem volt ilyen hideg. Lehet, hogy vki befogadta?
2012. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Kovács Pistike01 ***** válasza:
44%

Drága Gyermekeim!


A macska, az macska és nem kutya. Nem szorul semmiféle babusgatásra, és nem azért van melletted, mert szüksége van rád, hanem azért mert szeret...Vagy nem...ezt majd ő eldönti...ha úgy van kedve :)

2012. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kovács Pistikének teljesen igaza van. A macskák öntörvényű állatok.
2012. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Mecse ***** válasza:
81%
Attól hogy öntörvényű állat, háziasított is, és ha vállaltad érte a felelősséget, akkor neked kell vigyáznod rá, neked kell beoltatnod, gondoskodnod róla hogy pszicho szomszéd ne lője agyon, ne mérgezzék meg, ne üsse el autó. De hát persze, nyilván én vagyok a hülye hogy vigyázok a macskáimra, ki kéne tennem őket az utcára aztán öntörvénykedjenek inkább, nem? Nem.
2012. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Az én cicám 1 hónapja veszett el.Ő is pont 6 hónapos volt.Kinti benti cica volt a tesvérével.Sajnos túlzottan kedves mindenkihez,mert valószínű oda ment valakihez,aki betette táskába,vagy autóba,és elvitte.A testvére soha nem menne el,és ő nem is megy oda idegenekhez.Hiába biztosítottam be a kertet,sok fa van nállunk,és onnan ki tudnak menni.Szerencsére a szomszédok a környéken,mind macska barátok,úgyhogy mérgezéstől nem kell félnem.Sajnálattal olavasom az olyan emberek válaszát,akiknek csak benti cicájuk van,és nem értik meg,hogy igenis szeretnek futkározni az udvarban,fát mászni.Nem fogom őket ettől megfosztani ha van rá lehetőségük.Tisztelet a kivételnek!Az már más,hogy sajnos vannak rossz emberek akik látják,hogy nyakörve van a cicának,szép,ápolt,jó husiban van,és ellopják,ahelyett hogy választanának a sok árva kiscicából.:/Ha alahol a közelben fogták be,és ki tud szökni akkor biztos,hogy haza fog menni.
2012. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nem hiszem egyszer nekem is volt egy cicám elment de nem jött vissza!!! :(
2012. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!