Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy férfi macskát tart?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén ha lenne pénzem rá és lenne hely is akkor tartanék macskát, valami különlegeset, kistestűt.

Ebből szerintem nem lesz semmi mert egyenlőre az alap dolgokra sincs meg a pénz.


Nemrég dolgoztam egy háznál ahol a csávónak volt vagy 6 macskája. Általában nők szoktak tartani. Egyik ismerősömnek is mindig van pár jószág.


2012. dec. 4. 12:45
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Amikor gyerek voltam akkor volt macskám.
2012. dec. 4. 12:47
 2/18 anonim ***** válasza:
4%
Azt gondolnám, hogy hiányzik neki egy társ és magányosnak érzi magát. Amúgy is ha egyedül él az ember, akkor is kell valaki vagy valami, akivel/amivel megosztja az életét. Viszont a sok macska már inkább beteges.
2012. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%

szerintem ugyan úgy lehetnek macskás férfiak mint nők, az igaz, hogy több nő szereti a macskákat, mint pasi, de az nem jelent semmit, és ismerek egykét macskás pasit és ugyan azt gondolom róluk, mint a kutyásakról, tisztelem azt, hogy szeretik az állatokat,

most egy macskás bácsival lakom :) én vagyok az ápolója, jajj de szegény macskái nagyon agyon vannak szeretgetve, :) édi - én kutyás lány lennék, csak most a macskák miatt nem lehet kutyum

2012. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában semmi bajom az ilyesmivel, aranyos jószágok. Mármint a macskákra értem, nem a macskatartó férfiakra! :)

Kérdés, hogy mennyire rendszerető az úriember, mert például lakótársam nagy macskás, négy cicusa van jelenleg, de nem a tisztaság és a rend szobra. A ház az övé, mi egy szobát bérlünk. A macskái leginkább a nappalit veszik birtokba, de a kanapéra lehetetlen úgy leülni, hogy ne legyen egy pillanat alatt még a lábujjaid között is macskaszőr, úgyhogy ritkán tartózkodunk arrafelé.

2012. dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pont olyan ha egy hím ember tart macskát, mint mikor egy nőstény ember tart macskát. miben különbözne szerinted? :) a cica az cica az ember meg ember :D
2012. dec. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, olyan kérdés miért nincs soha, hogy "a férfiak mit szólnak a kutyás nőkhöz"?Nem látom értelmét ilyesmin agyalni.

Egyébként csak jó véleményem van, ha valaki szereti az állatokat.Aranyosak a cicás pasik.Azokat nem kedvelem viszont, akik agresszív harci dögökkel járkálnak.

2012. dec. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Jeannie ***** válasza:
100%

Én teljesen odavolnék, ha találkoznék végre egy cicatartó pasival :) Ha kedves, bátor cicái vannak, akkor figyelmes, kedves, megbízható ember, aki tiszteletben tartja a vele együtt élők igényeit és ki tudja mutatni a szeretetét, ennél több nem is kell egy álomférfihez :)

De amúgy komolyra fordítva a szót, ha egy férfi tudja vállalni egy állattal járó felelősséget, az nem ciki, tökmindegy, milyen állatot tart.

2012. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

damn hot :)

[link]


25N

2012. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy végre nem egy macsógyerek akinek nagykutya kell hogy lássák hogy férfi. A párom is macskás... ha nem az lett volna sose ismerkedünk meg. Én úgy vettem észre a macskakedvelő emberekben több érzés van... kedvesebbek, normálisabbak. Persze lehet csak én látom így. De ez mindenképp pozitív dolog ha egy pasi ilyen.
2012. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

:)) Ha tudnád,hogy a legjobb macskatenyésztők férfiak...

Ahogy valaki írta ember-ember,cica-cica.

2012. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!