Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerülhet egy ilyen...

Mennyibe kerülhet egy ilyen cica? Milyen fajtájú? (kép lent)

Figyelt kérdés

és milyen fajtájú lehet? Nektek tetszik?



[link]


2009. aug. 19. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
ez egy perzsa cico, nekem tetszik, nekem is ilyen van, csak fehérben, Herczeg a neve :)
2009. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ó, így néz ki álmaim macskája! :) Szerintem olyasmi mint a maine coon, de ez egyáltalán nem biztos. Én is pont ilyet szeretnék, csak még ennél is sötétebbet! :)
2009. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A perzsának nem olyan turcsi orra van? Ennek nem úgy látszik...
2009. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem fajtatiszta perzsa, annak rövidebb az orra és hosszabb a szőre. Ez a macska inkább félperzsa, de sokkal szebb mint azok a nyomot orrú szerencsétlenségek.
2009. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem Maine-coon cica és tényleg gyönyörű!

2009. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2009. aug. 21. 10:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ő valsózínűleg egy félperzsa mert a Maine Coon-nak kissebb a szája és a perzsának pedig nyomottabb, mondjuk személyes véleméynem szerint tök jól néz ki, hogy nem ilyen nyomott. :D

A Perzsa ára tk-nélkül úgy kb 18-30 ezer forint<---bár a 30 az már soknak számít ha átlagot nézünk.


A Maine Coon... fú, az húzósabb. :D min 70e. ft hobby célra határ a csillagos ég. :D Komolyan, van láttam már 300 ezerért is. :O


remélem hasznos voltam. (:

2009. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, nagyon szépen köszönöm!!! :)
2009. okt. 26. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!