Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Advantage cseppek mikor...

Advantage cseppek mikor kezdenek el hatni?

Figyelt kérdés

Ma csöpögtettem a macskámra, akinek sajnos lehet, hogy bolhaallergiája van.

Nincs benne sok, sőt pár darabot láttam eddig benne, de elég durván kivakarja a szőrét. főleg a nyakánál. szegénykémnek nagyon viszkethet.



2012. dec. 6. 17:12
 1/6 Vicuska87 ***** válasza:
63%
szerintem 24 óra múlva kb.
2012. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi, hogy irtál.


aki meg lepontozott téged, annak üzenném, hogy ha nem tetszik neki a válaszod, akkor irja meg a saját véleményét.

2012. dec. 7. 11:59
 3/6 Vicuska87 ***** válasza:

Ne aggódj már hozzá szoktam!


Nagyjából úgy működik, hogy rácseppented a cicára, 5-6 óra hossza, mire bejut a véráramba. A bolhák megcsípik a cicát, ezáltal a vérből a hatóanyag bejut a bolhába, és a bolha kinyúlik!

Nem tudom mikor csináltad, de észlelsz már valami változást???

Esetleg elhullt bolhatetemek?

2012. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem látok bolhatetemeket, sőt bolhát is eddig csak párszor láttam benne. szóval ha van is bolhája, nem sok, vagy nagyon elrejtőznek, mert iszonyú vastag a bundája.


tegnap amikor csöpögtettük, a bőrét alig birtuk megtalálni, olyan vastag a bundája.

annyit tapasztaltam, hogy a csöpögtetés óta, sokkal intenzivebben viszket, és már másik helyen is kiszedte a szőrét. szegénykémet nagyon sajnálom.

majd mindjárt irok ki másik kérdést, hogy milyen tünetei vannak, hátha valaki tud segiteni.


neked pedig köszönöm, hogy irtál.

2012. dec. 7. 12:29
 5/6 Vicuska87 ***** válasza:
Nem lehet hogy gombás is a bolhák mellett???
2012. dec. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

na irtam ki kérdést, ott részletesebben leirtam, ha gondolod nézd meg:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__3733086-macs..

2012. dec. 7. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!