Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haragszik rám a macskám?

Lovaska1 kérdése:

Haragszik rám a macskám?

Figyelt kérdés

Miért haragszik rám?

hazahoztam egy kóbor kiscicát és a macskám már nem jön hozzám bújni... anyum azt mondta hogy a macska helyében ő is haragudna



2012. dec. 7. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem haragszom rád :)
2012. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A macskák nagyon öntörvényűek tudnak lenni.

Én a helyedbe több figyelmet szentelnék rá, ha nem jön oda bújni, akkor te menj hozzá.Ne sértődj meg ezen. Simogasd meg, mond el neki mennyire szereted és még sorolhatnám stb...Járj a kedvébe. Viszont a másik cicust se hanyagold. Különben nem bántja a nagy a kicsit? A mi macskáink között 2 hónapos korkülönbség volt és szét kellett őket választani, mert a nagyobbik bántotta volna a kicsit. (mind kettő kandúr)Folyamatosan egyik napról a másikra szoktattuk egymáshoz őket, míg végül elfogadták egymás társaságát.

2012. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg fog békélni, csak új neki, hogy van bent még egy macska. Pár hét múlva mikor már legjobb barátok lesznek, ugyanúgy menni fog hozzád.
2012. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pár hétig lehet,hogy haragudni fog,de aztán a lejobb barátok lesznek a kiscicával.Foglalkozz minél többet a nagy cicával,hogy lássa,nem hanyagolod el az új jövevény miatt.
2012. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már minden 2-szer rossz helyre piszkította a dolgát és anyum már is hisztizik nem kívánok senkinek ilyen anyát
2012. dec. 7. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Alomra szoktatás:

Első nap fél6egy óránként tedd az alomra.

Ha nem érsz rá hétköznap, kezdd hétvégén. Így biztos elcsíped, mikor akar wc-zni, ha sűrűn ráteszed az alomra és ott tartod kicsit. Ha bele wc-zik meg kell dicsérni, adhatsz neki jutalomfalatot is. Ha mellé megy, szídd meg, de ütni nem kell. A lényeg, hogy megértse mit vársz el tőle. Másnap lehet ritkábban, majd még utána is, hogy el ne felejtse hova kell pisilni. Az én macskám 3. napon már magától ment az alomra. Később volt még baleset, de akkor megint sűrűbben tettem az alomra. Így szépen megtanulta.


Nyugi, amint megtanulja a cica a szabályokat, anyukád is meg fog nyugodni. Addig is tanítgasd az alomra.

2012. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*fél-egy
2012. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan ez történt velem is! Ne aggódj! Törődj ugyan annyit mindkettővel. Én csak ennyit csináltam és azóta ugyanolyan a cicám mint régen! :)
2012. dec. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
(a piszkitásokat is beleértve)
2012. dec. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!