Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Leírnátok a macskátok tulajdon...

Leírnátok a macskátok tulajdonságait és szokásait?

Figyelt kérdés
Több cicám volt már életem során,jelenleg is van egy.Mindegyik külön "egyéniség" volt,különféle szokásokkal.
2012. dec. 7. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nos, nekem is több volt már és biztosan állíthatom, ők olyanok, mint az emberek: nincs két ugyanolyan belőlük:) Privátban szívesen taglalnám a részleteket, ha írsz.
2012. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nos nekem 5 macskám is van. Hasonló az emberhez és ha ö valamit nem akar meg tenni elég nehéz rávenni, hogy megtegye, de ennek ellenére nagy o cukik és megértő társak.
2012. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs két ugyanolyan macska,ez igaz.Nekem kettő is van:az egyik nagyon bújos,kedves,a másik pedig nem igazán igényli a simogatást,és néha harap,ha nem tetszik neki valami.
2012. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is volt már harapós macskám. :D
2012. dec. 8. 13:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Már nincsenek meg de az egyik kicsit félősebb és csöndesebb volt. A másik meg kíváncsibb, és ő volt a hangadó mindig :D
2012. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A mostani egy 5 hónapos sziámi kislány. Nagyon eleven, mindenhova felmászik, mozgékony. Különleges szokása, hogyha elfárad akkor teljesen kiterül hason úgy, hogy a hátsó lábait is kinyújtja.

Volt egy perzsám, ő rendkívül okos fiúcska volt. Ha bármit eldobtam neki visszahozta, reggel csak akkor kelt fel amikor én és ha mondtam neki, hogy "állj!" akkor megállt, bármit is csinált előtte. Tudott "teniszezni" is, amikor felé dobtam valamit akkor visszaütötte (ameddig bírta persze).

2012. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is az egyik macskám szeretett labdázni.Adtam neki egy ping-pong labdát és van az előszobánkban egy 2 m2-es rész az ajtó után,ahonnan nem birt kigurulni a labda és mindig visszapattant.A macsek sokáig el tudott vele játszani.
2012. dec. 8. 17:13
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Ügyes cicád volt.
2012. dec. 8. 17:16
 9/9 anonim ***** válasza:
A miénk nőstény bengáli keverék. Nagyon édes cica, valamikor csak ül és figyel. Ha rájön az 5 perc, rója a köröket a lakásba, és mindenhova felugrik. Szeret úgy neki indulni a futásnak, amikor a lába alatt felgyűrődik a szőnyeg. Mindenre kíváncsi. Ragaszkodó, de egyáltalán nem szeret ölben lenni. Sokszor nyávog csak úgy. Amikor alszunk barátommal bebújik a takaró és a paplan közé, és velünk együtt alszik. Kedvenc közös játékunk: én elbújok a fejemmel, kinézek egyik oldalra, ő is néz, megint elbújok ő megint kitekint, én elbújok és ezt játszuk egy db-ig amíg ő közelebb jön, majd "megtámad" és elfut. :D
2012. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!