Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valami ötlet, hogy hova...

Valami ötlet, hogy hova lehetettet?

Figyelt kérdés

Tegnap óta nincs meg a macskám. Fél éves lány cica. Tegnap reggel halottam hogy a padláson van és azóta nem találom. A padlást végig néztük már zseblámpával vagy 5x az egész utcát végig ciccegtem utána. Apum azt mondta mintha ő hallotta volna ma fent nyávogni a padláson, de nem találtam most sem sehol. Lehetséges, hogy meg ellett és nem akarja hogy megtaláljam? Mondjuk nem láttam rajta, hogy vemhes lenne.

Eddig soha nem ment el semerre, még a szomszédba sem nagyon.


2012. dec. 9. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elkóborolt,akkor haza fog találni.Remélem nem esett baja.
2012. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fél évesen meg ellett? Talán belepusztult az ellésbe, elment valahová elpusztulni. Ez olyan, minta te 12 évesen szülnél. Lehetett terhes, ha nem láttad, fél évesen amúgy is nagy százalékban életképtelen kismacskák születnek. Vagy elvetélt és abba pusztult bele. Nem gyerekjáték, ivartalanítani kéne, ha megtalálod. De ezer más oka lehet, hogy hol van, ha bárhova elengedted. Tüzelő macska messze elmehet.

Van még mit tanulnod az állattartásról!

2012. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most is halottam fent lépéseket a padláson, szerintem tuti hogy fent van és nem akarja hogy megtaláljam...

Nem tudom ivartalanítani most mert a szüleimnek nem olyan az anyagi helyzetük, nekem meg jelenleg nincs diák munkám.

2012. dec. 9. 11:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt így a padlás a kedvenc helye :) Ha nem volt nagy a hasa akkorpedig nem vemhes...(a cicáknál ritka, hogy dec.-ben születnek) van olyan hogy egy kis magányra "vágynak" amikor hallod a lépteit menj fel hátha meglátod. Hiszen ők nagyon kis helyre is betusxkolják magukat! ;)
2012. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor átmenetileg adj neki fogamzásgátlót, rövid ideig nem káros. Figyeld, mikor kezd tüzelni.
2012. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Előkerült!! :D Egy karcolás sincs rajta csak nagyon éhes.
2012. dec. 9. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!