Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 napja nem jött haza a 2 és...

3 napja nem jött haza a 2 és fél éves kandúr cicám. Reménykedhetek hogy még hazajön?

Figyelt kérdés

Nincs sajnos ivartalanítva, de eddig a két és fél éve alatt SOHA! nem csinált ilyet! Mindig itthon van, ha felkelek az az első, hogy jön elém nagy nyávogva, hogy éhes, és hízeleg, mindig mellettem van! Kinti cica, messzire soha nem kóborolt el, és tényleg nem túlzás, ha azt mondom, hogy mindig itthon volt! Vagy legalábbis hallótávolságon belül...Nem szokott a lánycicákhoz menni, eddig legalábbis, mondjuk nyávogni, meg "énekelni" szokott nekik...Beteg nem volt, hétfőn láttam utoljára, akkor majd kicsattant...

Reménykedhetek, h még hazajön? Ez nem nagy idő még? Vagy csak tényleg becsajozott volna??? :-)


2009. aug. 20. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez nem nagy idő, tudok olyat hogy 1 hét után ment haza a cicus, valszeg csajozik:-)
2009. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
reménykedj,velem is fordult egyszer elő ilyen és én is aggódtam,de végül hazajött bár nekem kicsit több napig tartott
2009. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megtalálta élete párját és most tekereg vele a vadonban. A kandúrok, van hogy egy hétig is eltekeregnek a a nősténnyel. Be van oltva a cicusod? Ha nincs akkor amikor hazaér az legyen az első. Sok betegséget összeszedhetnek egymástól. Szorítok neked!
2009. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A cicàk sok iore is el szoktak koborolni.(jah bocs hogy nem mindig rakok ékezetet mert francia a billentyuzet!).Nekem is volt macskàm ami hetekig nem jott haza!Ne aggodj biztosan haza fog menni hiszen a macskàk nememberhez hanem helyhez kotodnek!(egy tanàcs)ha màr télleg nagyon régota nem ment haza akkor ajànlatos menhelyek utàn nézni hogy nem-e befogtàk!Vagy ha gondolod màr most is utàna nézhetsz!
2009. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan csajozik, az én kandúrom is olyan volt.De mostmár haza se jár,c sak esténként enni meg néha napközbenxDVgay kinn alszik a kert mélyén:P:D

Majd szólj ha előkerült:)DE ne aggódj.:D

2009. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Boven remenykedhetsz, en eppen 1 honap utan talaltam meg a kandurkamat. Azonnal vittem is ivartalanitani, hogy ilyen elo ne forduljon tobbet es nehogy baja legyen. Ne add fel, keresd a kornyeken.

Majd irj, hogy hazament-e?

2009. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Haza fog menni, ne aggódj! 1 hét és 1 hónap is eltelhet.

Lehet, hogy csapzottan, lefogyva, de hazamegy.

Fel a fejjel!, ez az élet rendje.

2009. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már olyat is, hogy 3 hónap volt az eltelt idő, és a cicc lesoványodva, koszosan, de hazament, és teljes nyugalommal besétált a házba :)


Szóval nyugi, még simán van remény :)

Az én cicám sem jött ma még haza, remélem nincs baja vagy nem tetszett meg valakinek... De legalább oltva van 3-4 betegség ellen...várom haza nagyon...

2009. aug. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a biztatást!!!! Nagyon aranyosak vagytok!!!! DE MA REGGEL HAZAJÖTT!!!!!!!:-))Egy kicsit éhesen, csapzottan, de borzasztó hízelgően, enyelegve...:-)

Olyan boldog vagyok, aggódtam nagyon, úgyhogy most az első utam az állatorvoshoz fog vezetni...Nem szeretnék többet ilyet átélni...Mégegyszer köszi!!!

2009. aug. 21. 09:23
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

5. válaszoló vagyok:D

nagyon örülök hogy előkerült:D

2009. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!