Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 napja nem jött haza a 2 és...

3 napja nem jött haza a 2 és fél éves kandúr cicám. Reménykedhetek hogy még hazajön?

Figyelt kérdés

Nincs sajnos ivartalanítva, de eddig a két és fél éve alatt SOHA! nem csinált ilyet! Mindig itthon van, ha felkelek az az első, hogy jön elém nagy nyávogva, hogy éhes, és hízeleg, mindig mellettem van! Kinti cica, messzire soha nem kóborolt el, és tényleg nem túlzás, ha azt mondom, hogy mindig itthon volt! Vagy legalábbis hallótávolságon belül...Nem szokott a lánycicákhoz menni, eddig legalábbis, mondjuk nyávogni, meg "énekelni" szokott nekik...Beteg nem volt, hétfőn láttam utoljára, akkor majd kicsattant...

Reménykedhetek, h még hazajön? Ez nem nagy idő még? Vagy csak tényleg becsajozott volna??? :-)


2009. aug. 20. 16:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

De jo!! Nagyon orulok.

Latod, csak ilyenkor jovunk ra, hogy fontos az ivartalanitas, mikor fennall a veszelye, hogy elveszitjuk oket.

En is emiatt ivartalanitottam 2 hete (en vagyok akinek 1 honapra tunt el a cicaja), de meg mindig nem gyozom zarni az ajtot, mert szokne. Fog kelleni egy kis ido mire atall a cicus.

Vigyazz ra! :)

2009. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök, hogy előkerült, és most pedig azonnal vidd ivartalanítatni :)
2009. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szerintem szinte biztos,hogy visszajön.nagyszüleim kertes házban élnek,és ott is elszokott menni a cica 1-2napra néha. kinnt van egész nap,csak enni,meg néha aludni jön haza.
2009. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszoló vagyok és nagyon örülök, hogy hazament a kis tekergő. Legyen még sok szép napot a cicusoddal! :)
2009. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!:-)))
2009. aug. 27. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!