Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Leginkább milyen macskafajtát...

Leginkább milyen macskafajtát érdemes bent tartani?

Figyelt kérdés
Kertes házban élünk amúgy csak akarok bentre egy macskát.

2012. dec. 9. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármilyet, nincs erre szabály.
2012. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vicuska87 ***** válasza:
63%
Mindegy, hogy milyen!
2012. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyszer láttam valamilyen műsort, ahol mutatták, hogy vannak mennyire aktív macskák és az nem lenne túl jó. Volt már egy pár macskánk de azokat kint tartottuk meg azok csak ilyen keverék, vad macskák voltak.
2012. dec. 9. 19:40
 4/8 Vicuska87 ***** válasza:

Perzsa, de ő nagyon sok fésülést igényel!!!


Exotic, brit, ragdoll, maine coon!

2012. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sima keverék házi macska is jól tartható lakásban, főleg, ha kiskorától bent van. Nekem 5 van bent, okosak, nyugodtak, nem vágynak ki.
2012. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs a cicusra minimum 80ezred, inkább maradj a házicicusnál. Fajtán belül is vannak tempramentum beli eltérések, nekem pl. maine coonom van, elvileg ez egy nyugis fajta, hát az enyém pont nem, állandóan pörög.
2012. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kölyökkorukban mind túl aktív, másznak függönyre, rohangálnak, ugrálnak, stb, de lenyugszanak, ez mindre igaz. Nekem évek óta házimacskáim vannak bent, nagyon nyugisak.
2012. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem karthauzi cicám van, nyugodt természetű és nem is nyávog hangosan és ritkán :-)
2012. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!