Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen tápot kell adni egy 4...

Milyen tápot kell adni egy 4 hónapos Maine Coon cicának?

Figyelt kérdés
Royal Canin Maine coon kittenen kívül van esetleg ehhez hasonlóan jó minőségű táp a számára?
2012. dec. 9. 15:41
 1/8 Vicuska87 ***** válasza:

Én Royal Caninnal etetném!

Más fajtatáp nincs!

Más gyártónak, van általános tápja: Acana, Orijen! A kérdés, hogy megeszi e.

2012. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. És mondjuk egy 10kg-os táp mennyi ideig elég egy ilyen cicának? Mennyit eszik egy nap?
2012. dec. 9. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell kifejezetten fajtatáppal etetni, de ha ragaszkodsz hozzá, nem szólok bele. Nagyon jó a Hill's kitten is.

(Mikor a sziámimnak a RC fajtatápját akartam venni, maga az eladó beszélt le róla, azt mondta teljesen felesleges "népbutítás".)

2012. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vicuska87 ***** válasza:
10 kg, olyan 4 hónapig elég neki, de nem tudom, pontosan, mert az enyémeknek mindig előttük van.
2012. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Maxitabi ***** válasza:

Szia, nálam orijen 7kg egy MC kandúrnak és egy kisnövésű házicicának szept 3. óta holnapután, vagyis dec.11-én fog elfogyni.(Ez barátok közt is 3 hónap)

Nálam szeretik,szívesen eszik. Szerintem magas hústartalma és gabonamentessége a nyerő. Az RC mellett a Sanabelle-nek és a Leonardo-nak is van nagytestűnek való (nagyobb szemű) tápja, de túl sok a kukorica mindegyikben szerintem.

Nálunk játékhoz van RC pár szem, de nem fő tápláléknak. Ropogtatni-nyers húst (sertés tilos, legjobb fogtisztító a marha,úgyis alig valami kell egy alkalomra belőle) adj inkább neki!

2012. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Engem az állatorvos beszélt le az RC fajtatápról, azt mondta felesleges. Elmondása szerint a Royal Canin-nek két fajtája van.

1. Amit az állatorvosoknál (és kizárólag csak náluk) lehet beszerezni,

2. Amit az kisállatboltokon, neten, erre szakosodott üzletekben lehet kapni.


Én Acanával etetem, az állatorvosom azt mondta, ez kitűnő neki. Most 7 hónapos, mióta nálam van, (kb augusztus) ezt eszi és nagyon szépen nő. Jelenleg 92 cm hosszú ( és nőstény).


Hogy meddig elég?


huh... Van egy 9 hónapos brit cica meg ő... nekem egy 7 kg-os Acana kb 1 hónap.. :D (ára: 10-12 e ft)

2012. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem is maine coon cicám van. Kézen fekvő lenne a sokat reklámozott Royal canin, de ezt a tápot nem ajánlják a tenyésztők, bár a cicák kedvelik, mert ez olyan mint nekünk a mc-os kaja.

Ha szeretnél neki tényleg megfelelő tápot adni akkor ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt: " [link]


Tápteszt abszolút győztesei:

Real Nature Hering –Lazac,

ND vaddisznó,

Purizon csirkés-halas!

2020. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha pedig házi kosztot adnál neki, akkor olvasd el ezt: " [link]
2020. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!