Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hány a macskám?

Miért hány a macskám?

Figyelt kérdés

Van egy torzskonyvezett bengali cicam, mar tobb mint egy fel eve velunk lakik, es mostanaban van valami problema vele, csak foglalmam sincs hogy mi okozhatja.. par nappal ezelott vettuk eszre a hanyasnyomokat a foldon (a baratom elosszor azt hitte hogy pisi, mert attetszo volt, de nem az volt...) aznap este meg hallottam kohecselni, kohogni, olyan fura hangot adott ki, de nem hanyt semmit..

az utobbi par napban folotebb sok vizet iszik, mindig ontenem kell neki.. egyebkent is sokat iszik, de az utobbi par napban tobbet. Jatekkedve nem mult el, ebbol a szempontbol nincs valtozas..(most is itt ugral mellettem, a farkat uldozi :D)

szoval nem tudom mitol lehet, azt olvastam hogy feher habosat a szorcsomo miatt hanyhat a cica, de az ove nem volt se feher se habos... csak mintha vizet hanyna :S

valakinek valami otlet hogy mi baja lehet?????


http://www.youtube.com/watch?v=-rhW-e4IDNY



2012. dec. 10. 13:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
hahaha
2012. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
míg ezt leírtad felhívhattál volna egy állatorvost akitől tuti normális választ kapsz nem csak találgatásokat.
2012. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
elosszor szerettem volna masok velemenyet hallani, es amugy meg kulfoldon elek szoval itt nem lehet csak ugy felhivni egy allatorvost, ha beszelni akarok vele, akkor idopontot kell kernem es elmennem oda..
2012. dec. 10. 14:14
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a köhécselés nem múlik 1-2 nap múlva, vidd el dokihoz. Kezdődő macskanátha is lehet, ami vírusfertőzés, cipődön simán beviheted a lakásba. Antibiotikummal gyógyul.
2012. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
ezek a kifogások minden kérdésnél istenem...
2012. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Vicuska87 ***** válasza:
50%

Ő extra rövidszőrű, így a szőrlabdaképződést kizárnám!


Sokkal aggasztóbb dologtól is hányhat szerintem!!! Vese, szív, valami szervi dolog, vagy csak fertőzés, fégesség!

Esetleg megrágcsált növény, nem megfelelő táp miatt sok gyomorsav!

ÁLLATORVOSHOZ VINNÉM, MINDENKÉPPEN!

2012. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Csak azt tudom, hogy ha sok folyadékot iszik, az lehet a cukorbetegség jele is. Meg ugye a hányás is.

Aztán lehet hogy semmi komoly, de jobb ha nem bízod a véletlenre.

2012. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
koszonom a velemenyeket azoknak, akik probaltak is segiteni vele!
2012. dec. 10. 17:08
 9/15 csejani ***** válasza:
41%
A mi cicánkkal is volt ilyen gond egyszer és kiderült h anyum hozott egy vékonyszálú virágot alakásba a macska meg lerágta a végét és fent akadt a torkán akkor ő is elég sok vizet ivott és elég sűrűn hányt! Egyébként attól h rövid szőrű még a szőrét ő is lenyeli amikor tisztálkodik amitől éghet a gyomra ezért is ihat elég sok vizet és ettől is hányhat! Tudom most nehéz de valahonnan füvet lehetne neki szedni vagy egy kis cserépben búzát ültetni hogy az kikeljen és azt is megeszi a macska és így nem ég úgy a gyomra!
2012. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

Hogy hányná már ki a veséjét, vagy a szívét.... ne írj már ekkora baromságot...

Amúgy meg lehet, hogy csak valamivel elrontotta a gyomrát... Én pl vettem a cicámnak ilyen jutalomfalakát (egyszerű házi cica), és tök rosszul volt tőle. 2 napig hányt utána semmi baja nem volt.... azóta sem kap olyat.

Persze lehet, hogy más a gond, de figyelj oda arra, hogy mit eszik iszik, nehogy a gyomrával legyen valami... ha viszont nem javul pár napon belül akkor tényleg vidd el dokihoz, mert a fajta tiszta állatok mindig érzékenyebben reagálnak mindenre, nem olyan erős az immunrendszerük, mint egy "korcsnak" (ez így csúnya volt de nem tudtam másképp megfogalmazni, a lényeget érted szerintem :)

2013. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!