Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kell kioktatnia, mikor...

Miért kell kioktatnia, mikor egy normális érvet nem tud felhozni?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm "ivartalanítás-ellenes", ő sem tudja miért szerintem, mert egy normális érvet nem tudott felhozni ellene.

Persze meg volt a "veled tennék ezt, mit szólnál",

"honnan tudod, hogy nem szenved", gúnyos, lesajnáló mosollyal kombinálva.

Én befogadtam egy pár hónapos kandúrt fél éve, elvittem ivartalaníttatni, amikor eljött az ideje.

Nem változott a személyisége, kicsit nyugodtabb lett, meg kevesebbet jár ki.

De akárhányszor eljön hozzánk ez az ismerős, elég nyomatékoan el kezd sajnálkozni, hogy jaj szegény macska,

látszik, hogy elvetted a férfiasságát:), meg hasonló hülyeségek.


Ő soha nem szembesült azzal, amikor a mamamacska egy éven belül kétszer ajándékoz meg kosárnyi kiscicával és alig lehet nekik jó helyet találni-gyerekkori élmény.

Vagy amikor mamámék szomszédasszonya földbe ásta el a kiscicákat....igen ezt láttam anno 7 évesként, nagyon jó volt.

De ezeket sem fogadja el érvként, csak el kezdi mondani, hogy jaj hát az már nem az én gondom-más macskája.


És jó pár ismerőse vallja ezt a dolgot, egyszerűen nem értem, hogyan lehetnek ennyire felelőtlenek?:/


2012. dec. 11. 13:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

7x2x6=84

A 84 kölyök (leszámítva 1 évet, amíg ivarérett lesz,tehát 6 év alatt) évente 2x 6 kölyköt hoz a világra.

: 84x6x2x6=6048


A fentiek alapján:

6048x5x6x2=362880

És még csak 2 év telt el. :)

Beleszámítva azt, hogy nem minden macskának születik 6 kölyke, (van amelyiknek pl4,) 2 év alatt ez minimum 200000 macska. De ez tényleg a MINIMUM. :)

2012. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!