Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vélemények? Jó lehet? Megéri...

Vicuska87 kérdése:

Vélemények? Jó lehet? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Most találkoztam először ezekkel az öntisztító macska wc-kel.


[link]


[link]


2012. dec. 11. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már hallottam róla,állítólag jó.
2012. dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól értem hogy azt javasolják hogy a használt almot naponta távolítsd el? Vagyis ugyan úgy cserélned kell, mint egyébként, viszont így sokkal több almot használtok el, mint alomtálca esetén, ahol csak kikapod a szennyezett részt és ráöntesz egy kicsit. Az más kérdés, hogy szerintem irreálisan drága.
2012. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mecse ***** válasza:
100%

Nekem azért nem tetszik, mert az összes ilyen automatikus macskaalomtálca tulajdonképpen abban merül ki hogy az alomtálca kiválogatja neked a csomókat / ürüléket (a fejlettebb fajták olyanok hogy hetente vagy kéthetente kell eltávolítani a cuccot belőle, ő csak tárolja a kis tárolójában), de a végén úgyis neked kell kiszedni belőle, tehát olyan mintha csak késleltetve lenne az egész.


Illetve ennek az esetében amit linkeltél naponta kell kiüríteni szóval ugyanaz mintha te szednéd ki, ehhez képest nagyon drágának tartom.


A másik dolog ami miatt nem szimpatizálok vele (illetve azokkal a fajtákkal amiket ritkábban kell üríteni) az az hogy én szeretem tudni hogy a cicáim széklete rendben van, hogy nincs hasmenés, ilyesmi, tehát én effektíve "örülök" neki hogy mindennap én takarítom az alomtálcát, bármilyen furán is hangzik ez :).

2012. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én erről hallottam, de ez elektromos.

[link]

Ezeknél ugyanúgy ki kell dobni a koszos részt, csak annyi, hogy nem neked kell kilapátolni. Hogyha meg nem veszed ki naponta, vagy naponta többször, azt nem tartom túl higiénikusnak, tárolni a kakit :)

Annyi, hogy egyből eltűnik az alomból, nem zavarja a macskát, hogy van ott valami.

2012. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!