Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyiért adhatnám el hófehér...

Mennyiért adhatnám el hófehér kiscicámat? Részletek lennt.

Figyelt kérdés
Most született pár kiscicám és az eggyiket eladnám, mert már nincs hely. Hófehér, Anyukája félsziámi, apukája házicicus. MEnnyiért adhatnám el?
2009. aug. 21. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, ha ingyen találsz neki gazdit...
2009. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
haha de vicces , eladni egy keverék macskát?
2009. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékba. Ha szerencséd van és találsz valakit aki elviszi.
2009. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat ezt felejtsd el, attol, hogy hofeher, nem kulonleges. Nem egy feher kiscicat hirdetnek ingyen kulonbozo oldalakon. A felsziami sem fajmacska. ennyi erovel rafoghatom a hosszu szoru fekete cicamra, hogy perzsa.

Nem bantasbol irom, de verd ki a fejedbol, hogy barki is penzt adna erte.

2009. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semennyiért. Megeshet persze, hogy találsz olyan embert, aki boldogan fizet egy gyönyörű kiscicáért, de erre én nem számítanék a helyedben. Keveréket ingyen is lehet szerezni, akármilyen színűt, annyian vannak menhelyeken meg gazdinál, hogy hát leszült a macskájuk, valaki vigye innen a kicsiket.

Keress neki gazdit; ilyen színnel biztos könnyen fog menni, de ne várd, hogy fizessenek érte, mert csúnyán ráfázol.

2009. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát elvileg semennyiért, de az lehet, hogy valaki fizet érte némi jelképes összeget, mint az állatmenhelyről örökbefogadott keverék cicáknál. de ez is max 1-2 ezer ft. bár én nem fogadnék el érte szerintem pénzt.
2009. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!