Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen gyakran cserélitek/cser...

Milyen gyakran cserélitek/cseréltétek a féléves cicátok almát?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Fél évesen, ha még nincs ivartalanítva, kicsit büdös utána az alom, ezért ilyenkor még gyakrabban kell. Ivartalanítás után már ritkábban, és ahogy nő, ritkábban fog pisilni. Jó minőségű táptól kevesebb a széklete.

Szilikátosat használok,d e több macskám van, így hetente teljes alomcsere.

2012. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

a macska pisije mindig budos. 20 evig volt macskam, mindig megereztem, ha pisilt. Gondolom anyagi megfontolasbol kerdezed, merthat nem olcso.. probalj olyat valasztani, ami osszecsomositja es csak azt kell kidobni. Mert pisiszagban neked se jo, a vendegeknek se es a macska (kutya se) piszkit a koszos helyre.

Nyilvan a kakat azonnal ki kell dobni.

2012. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vicuska87 ***** válasza:

Én csomósodó, betonitos almot használok!

Mindennap 2x kiveszem a pisit, és a kakát!

A teljes almot 2 havonta szoktam lecserélni!

2012. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyémek ugyan felnőttek, de a Tiéd is hamarosan az lesz: az Aldiban kapható Shah almot használom, csomósodó, jó szagmegkötő. A pisigombócot random szedem ki naponta, az ürüléket mikor meglátom, mert a WC-ben van az alomtálca. (ill. egyik maccs úgy jön ki, hogy ordítva közli, lehet takarítani:) )Ahogy csökken a szint, utánatöltöm. Mikor egy zsák elfogy, cserélem az egészet, fertőtlenítem a tálcát.
2012. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Lidl-ös Coshida almot szoktam venni,mindennap kiszedem a dolgokat belőle.Olyan 5-7 naponta cserélem.
2012. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!