Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudok macskaszőrt venni?

Hol tudok macskaszőrt venni?

Figyelt kérdés
Perzsa és angóra szőrű macskák szőrét, hol tudom megszerezni, nemezeléshez? Eddig sehol nem találtam erről szóló oldalt. Vki esetleg hagyná, hogy megfésüljem a cicáját egy marék szőrért? :D

2012. dec. 13. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hozzám jöhetsz macskaszőrért, bár házi macskák :)

De elmehetnél egy menhelyre és végigfésülhetnéd a macskákat :D

2012. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem perzsamacskám van. Tegnap dobtam ki egy szatyornyi szőrt. xD Egy hét alatt összejön annyi. Ha kifizeted a postaköltséget, én küldhetek neked. :)
2012. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy macskát :D
2012. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Gyere annyi macska szőr van mint a rosseb! Termelnek ezek, van 3 emse macskám, meg egy kan. Rengeteg szőr van, természetesen kint az udvaron.... a lakásba macska nem jöhet be!
2012. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha elmész egy menhelyre még örülnek is hogy végigfésülgeted őket..:D
2012. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mecse ***** válasza:
100%

Jaj, 2 ragdollom van (extra nyuszimuszi-szőrűek) akik rühellnek fésülve lenni (nem ellenkeznek, csak ki nem állhatják) így én addig húzom-halasztom a dolgot amíg csak lehet alkalmasint, így ha eljönnél kifésülni őket még én fizetnék neked :D


Van aki pulcsit meg táskát csinál cicaszőrből (külföldön tudok ilyenről), tisztítás után persze. Szerintem abszolút klassz dolog felhasználni mert rengeteg szőrük elhullik és gyakorlatilag teljesen hasztalanul.


Tudom-tudom, nem perzsa vagy angóra a ragdoll, csak nem bírtam megállni hogy írjak... :D

2012. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van török angórám. Hófehér, puha, selymes a szőre. Ha hagyja magát (nem ellenkezik, karmol, harap) akkor nyugodtan kifésülheted és viheted is magaddal teljesen INGYEN! :)
2014. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!