Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macska almot használjátok?

Melyik macska almot használjátok?

Figyelt kérdés
Az, amelyikben nem látszik, hogy összegyűjtené a pisit gömböcbe, hova teszi?
2012. dec. 14. 08:03
 1/10 Vicuska87 ***** válasza:
29%
Ha alomdobozra gondolsz, akkor mi a fedett almot használunk, aminek levan véve az ajtója, egyrészt szellőzés miatt, másrészt, kényelem miatt! Rendes, kézzel kiszedőa alomdoboz, vagy alomtál, kinek hogy tetszik!
2012. dec. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én Multifit szilikonosat. Ez nem csomósodós, de a két cicának elég 3 hétig egy 8l-es kiszerelés, és semmi szaga nincsen!
2012. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a nem csomósodó alomra gondolsz, azok "eltárolják" a szemcsékben, apránként látszik, ahogy elszíneződik, magyarul elsárgul a vizelettől. Van szilikagéles és bentonitos is ezekből. Szilikást használtam, szerettem is, de két cicám van és nagyon sokat pisilnek, így majdnem két hetente kellett cserélni, drága volt. Most az Aldi Shah márkájú alomját veszem, ebben lesznek gömböcök. Elégedett vagyok vele. ( volt itthon maradék Fressnapfos Multifit alom, mikor az Aldis tetejére öntöttem, meglepődve láttam, hogy ugyanaz, vagyis egy helyen készül, más névvel. És alig harmadába kerül)
2012. dec. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én Lidl-ös Coshida almot szoktam venni.
2012. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Én a Dm márkáson gondolkoztam, az kb ezer forint 5 kg, ami sztem nem rossz ár. De nem ismerem, bár gondolom nagy különbség nincs az Aldis meg e között, mindkettő német. Vagy rosszul gondolom?
2012. dec. 15. 13:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik cég gyártja nekik sajátmárkásnak.A DM-st nem próbáltam, én írtam az Aldist. Egy ideig a Lidl Coshida márkáját vettem, de kezdett egyre rosszabbá válni, nagyon poros volt, ezért váltottam.
2012. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Aldis Shah macskaalom. A gömböcbe összeállt pisit nylonzacsiba és a kukába dobom. A kakinál kiszitálom az almot és a wc-be dobom. Nekem ez a macskaalom vált be a legjobban.
2012. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vicuska87 ***** válasza:

Látom, hogy alomra gondoltál, és nem alomtálra!

Almot mi a Premiere Excellenete illatosított, vagy pedig most le van árazva a white sensation.

Nagyon imádom, sosincs büdös, nagyon jól csomósodik, és a teljes almot, csak 2-3 havonta kell cserélni, addig csak után öntök! A pisit, kakit napi 2x kiszedem, és kész!

2012. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A Premiere-t hol veszed? Azt elfelejtetted leirni:)
2012. dec. 17. 08:03
 10/10 Vicuska87 ***** válasza:
Fressnapf!
2012. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!