Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet macskamenta sprayt,...

Hol lehet macskamenta sprayt, vagy port venni?

Figyelt kérdés
Ha valaki üzlet nevet tud mondani, az lenne a legjobb.
2008. máj. 28. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Fressnapf áruházban kapható, itt nagy a választék minden kisállattartással kapcsolatos kiegészítőből.

(www.fressnapf.hu)

2008. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Kisállatkereskedésben.
2008. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát, én még az életben nem kaptam macskamentás dolgot kisállatkereskedésben. Max kaparófával együtt. Na de külön? Még soha. Pedig már néztem ezer üzletben, de mindenhol hülyének néznek. Egyszer már a gyógynövényboltba is átküldtek. :D Úgyhogy engem is érdekelne a macskementa. Bármilyen fomrmában. Előre is köszönöm!
2008. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint feljebb írtam, a Fressnapf áruházban biztosan kapható. Ott macskamentával átitatott játékokat, kis zsákokat is lehet kapni, valamint ilyen illatú sprayt is.
2008. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Pont tegnap vettem a Fressnapfban(www.fressnapf.hu) egy 10 ml-es macskamentát,500 forint volt,és nagyon szereti a cicóm:)Van porban is,amit beletesznek cicazokniba,zsákba,de nálunk a spray vált be:) Sőt nem is spray,hanem ilyen csöpögtetős verzió:)
2008. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!